Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Sanatçı Konser Organizasyonu

No Rating

Sanatçı Konser Organizasyonu: Sanatçı konser organizasyonu etkinlik planlaması çalışması yapılırken neler dikkat edilmesi gerekir.

  1. Öncelik konser organizasyonu yapılacak olan coğrafi bölgede hangi sanatçının halk tarafında takip edildiği ile alakalı bölgede ön anket çalışmasının yapılması çok önemli bir sonuca ulaşmak anlamındadır.

  2.  Bölgede yapılan anket sonucunda belirlenen sanatçı veya grupların gün ve tarih uygunluğu ile alakalı sanatçı tarafıyla iletişime geçmek gerekmektedir.

  3. Sanatçı veya grubun teknik sistemine uygun bir teknik malzeme parkuru olan firmalar ile iletişime geçmek gerekmektedir.

  4.  Sanatçı konser fiyatı ile alakalı teklif çalışmasının karşılıklı kurum ve firmalarca protokol çalışmasının eksiksiz her 2 tarafında haklarını koruma altına alınıp, karşılıklı taraflarca sözleşme imzalanması demek organizasyonun ilk büyük bölümünü halletmek anlamına gelecektir.

 

Sanatçı Konser Organizasyonu ile alakalı yetkiler ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı net fiyat almanızı sağlayacaktır.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler