Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ozan Çolakoğlu

Dj Ozan Çolakoğlu’ nun Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Ozan Çolakoğlu Biyografi.

Ozan Çolakoğlu 1972’de Adana’da dünyaya gelen Ozan Çolakoğlu, Berklee Müzik Koleji’ne girdi ve kariyerine Tarkan’ın Yine Sensiz isimli ilk albümü ile başladı. 

Ozan Çolakoğlu Menajer Telefonu, Ozan Çolakoğlu Türk pop idolüyle sürekli çalışmasının yanı sıra Nil Karaibrahimgil, Murat Boz ve tanınmış Türk Kadın Rock Grubu Pin-up gibi ünlü sanatçıların albümlerine de katkıda bulundu. Müzik dünyasında Ozinga adı altındaki remixleri ile de bilinir.

Ozan Çolakoğlu Menajeri Kim?, Ozan Çolakoğlu Aranjmanını yaptığı ‘Every Way That I Can’ şarkısı ile Sertab Erener Eurovision yarışmasını kazandı. Yıllar sonra, arkadaşı Sinan Akçıl’ın yazdığı diğer bir Eurovision hiti ‘Düm Tek Tek’’i aranje etmiştir.

Ozan Çolakoğlu yetkili menajeri telefonu, Ozan Çolakoğlu, Şımarık’ın ikinci Avrupa versiyonu da dahil olmak üzere Tarkan’ın birkaç şarkısının ortak yazarlığını yapmıştır.

Ozan Çolakoğlu sahne fiyatı menajeri telefon numarası ne?, Ozan Çolakoğlu Tarkan’nın yanı sıra Nilüfer (Karar Verdim and Hayal Albümleri, Zalimin Kararı single’i), Bendeniz, Deniz Seki, Nil Karaibrahimgil, Ümit Sayın, Pınar Aylin, Gökçe, Yaşar, Çelik Erişçi, Özgün, Kızlar, Tan Taşçi (İşaret Şarkısı), Sibel Can (Çantada Keklik Şarkısı) ve Gülşen (Önsöz Albümü Tamamı)ile çalışmaları olmuştur. Ayrıca G.O.R.A., Sınav ve Organize İşler gibi popüler filmlerin müziklerini yapmıştır.

Ozan Çolakoğlu Konser Organizasyon İletişim

Ozan Çolakoğlu Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Ozan Çolakoğlu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050