Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İsmail Yk

No Rating

İsmail Yk Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

İsmail YK Hakkında.

İsmail Yk 5 temmuz 1978 de Almanya’ nın Hamm şehrinde dünyaya gelmiştir. 

Sivas’lı Ali Rıfat ve Zarife Yurtseven çiftinin müzikle uğraşan beş yetenekli çocuğundan en küçüğüdür İsmail-YK. 13 yaşında kardeşleriyle birlikte sahne hayatına başladı.

İsmail Yk Menajer Telefon Numarası Ne ?, İsmail YK 1996 yılında profesyonel DJ’lik ünvanına da sahip olmuş ve o dönemde Almanya da Profesyonel olarak DJ’lik de yapmıştır.

İsmail Yk yetkili menajeri kim?, İSMAİL-YK, Türkiye´ye biraz daha farklı, müziğiyle, giyimiyle, şovuyla, sahnesiyle türk müzik dünyasına ayrı bir renk katmıştır. 8 Mayıs 2004 tarihinde çıkardığı ilk solo albümü “Şappur Şuppur” ile müzik piyasasında fırtınalar estirdi.

İsmail Yk’ nın menajerine nasıl ulaşırım, İsmail Yk Özellikle ‘Allah belanı versin‘ şarkısı Tüm Türkiye de odak noktası haline gelmiş birçok gazete,anahaber bülteni ve birçok canlı TV programına konu olmuştur,artık O bir STAR’dır.

AlişanSeda SayanKibariyeEbru Yaşar gibi sanatçılara bir çok beste vermiş,albümlerinde aranje ve müzik yönetmenliği yapmıştır. İsmail Yk telefonu menajeri kim?, İsmail YK 2008 yılında ‘Bas Gaza‘ Albümü ile yine iddialı giriş yapmış yılın en çok satan 3 albümünden biri olmuş ve hem ‘MÜ-YAP’ hem ‘Kral Tv’ hemde ‘Dijital’ platformda sayısız ödül alarak diğer albümlerinde ki başarıyı devam ettirmiştir.

İsmail Yk Menajeri İletişim, İsmail Yk Menajerlik İletişim, İsmail Yk konser sahne fiyatı, İsmail Yk Çıktığı ilk günden bu zamana kadar zirveden hiç inmeyen ve ödüle doymayan İsmail YK, yüzbinlerin katılımıyla kırdığı konser rekorları, Sektör ortalamasının çok üstünde albüm satış rakamları ve Türkiyenin en büyük ödüllerinin dağıtıldığı ‘M.Ü.Y.A.P’ ödülleri dahil olmak üzere aldığı yüzlerce ödül ve plaketle adını Türk Müzik Tarihine’ Altın HARF’lerle yazdırmayı başarmıştır.

İsmail Yk Menajeri Telefonu

İsmail Yk Konser Bütçesi

Not : Firmamız Sanatçı İsmail Yk ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler