Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Güllü

No Rating

Güllü Menajerlik Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Güllü Kimdir?.

Güllü 1973 yılında İstanbul Kasımpaşada doğmuştur. Güllü  sahnelere 15 yaşında  düğün salonlarında şarkı söyleyerek başladı. Güllü menajer telefonu aşağıda yazıyor.

Güllü kasımpaşada yaşadığı için halk arasında kasımpaşa’ lı gülü lakabını taktılar. Güllü 1990 yılında şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya başladı. şarkıcı Güllü  menajerlik telefonu sanatçı fiyatları bölümünde yazıyor.

Güllü roman havaları, fantazi, arabeks ve slow şarkıları ile büyük çıkış yakalamıştır, Güllü  oyuncak gibi eserini sevenleri ile buluşturduktan kısa süre sonra zirveye çıkmıştır. Güllü sanatçının konser düğün fiyatı iletişim bölümünden iletişime geçiniz.

Sanatçı Güllü ile alakalı merak ettiklerini şarkıcı Güllü menajer telefonu konser düğün sahne fiyatı gibi konular için iletişim bölümünden irtibata geçiniz.

Güllü Konser Düğün Organizasyon İletişim

Güllü Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Güllü ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler