Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Yücel Arzen

Sanatçı Yücel Arzen’ nin Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Yücel Arzen Biyografi.

Yücel Arzen 1970 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-Heykel Bölümü’nde bir yıl eğitim gördü. 

Yücel Arzen Menajeri Kim, 1988 yılında İ.T.Ü Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı’na girmeye hak kazanınca tercihini hep istediği müzikten yana kullandı. Konservatuar süresince hem geleneksel Türk Musıkisi ve Halk Müziği alanında, hem de evrensel müzik formları alanında dersler aldı.

Yücel Arzen Menajer Telefonu, Nida Tüfekçi ve Yücel Paşmakçı ile Türk Halk Müziği, Erol Sayan, Selehaddin İçli ve Nurten Erberk ile Türk Musıkisi, Fayruz Tüzün ve Jirayır Arslanyan ile armoni-kontrpuan , Faris Akarsu ve Can Çoker ile piyano çalıştı.

Yücel Arzen Telefonu Menajeri Kim, 1994 yılında İ.T.Ü Sosyal Bilimler Enstitüsü T.H.M Ana Bilim Dalı Bölümü’nde yüksek lisans (master ) yapmaya hak kazandı. Bu güne kadar yayınlanmış 150 ‘ ye yakın şarkı formundaki besteleri, popüler Türk Müziği yorumcuları tarafından seslendirildi; 

Yücel Arzen Menajeri Kim, Yücel Arzen Menajeri İletişim,

Yücel Arzen Menajeri Kim, Yücel Arzen Menajeri İletişim,

Yücel Arzen Yetkili Menajeri Telefonu, Cem Karaca, Sertab Erener, Kıraç, Haluk Levent, Ahmet Özhan, Bülent Ersoy, Funda Arar, Mahsun Kırmızıgül, Ali Şan v.s.
2001 yılında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından hazırlanan Şiir Şehir İstanbul adlı eserin müziklerini yazdı.

Yücel Arzen Konser Sahne Fiyatı Menajerine Nasıl Ulaşırım, Eserleri Fatih Akın’ın Duvara Karşı, İstanbul Hatırası ve Ömer Vargı’nın İnşaat adlı filimlerinde seslendirildi. 2002 yılında Magazin Gazetecileri Derneği Yılın En İyi Şarkısı Ödülünü kazandı.Çağdaş Türk Şiirinin ünlü şairi Attila İlhan’ın son şiir albumünün (An Gelir) müziklerini yaptı.

Yücel Arzen Menajerlik

Yücel Arzen Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Yücel Arzen ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050