Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ümit Yaşar

Ümit Yaşar Menajeri Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Ümit Yaşar Hakında.

Ümit Yaşar aslen Mersinlidir. Ümit Yaşar fantazi ve dalında isimi ön plana çıkan sanatçılardandır. Ümit Yaşar‘ ın her yaptığı şarkılar sevenleri tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Ümit Yaşar menajer telefon numarası aşağıda yer almaktadır.

Ümit Yaşar‘ ın sevenleri ilet buluşturduğu ateşlerde yanacağın adlı eseri dilden dile dolaşarak, Ümit Yaşar‘ ın ününe ün katmıştır. Ümit Yaşar menajerlik iletişim bilgilerinde yazmaktadır.

Ümit Yaşar aynı zamanda iyi bir müzik öğretmeni olup bunun yanında neyzen üstadıdır. Ümit Yaşar konser düğün sahne fiyatı ve bütçesi sanatçı konser fiyatları bölümünde vardır.

Ümit Yaşar bugüne kadar toplamda 3 albüm ile sevenlerini mutlu etmiştir. Ümit Yaşar‘ ın menajer iletişim detaylı bilgiler alt bölümde yazmaktadır.

Ümit Yaşar Menajeri Kim?

Ümit Yaşar Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Ümit Yaşar ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :