Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Tnk Grubu


Tnk Grubu Biyografi.

Tnk Grubu 2001 yılında Ankara`da kuruldu. 2002 yılında düzenlenen SingYourSong adli yarışmada Genç Yetenek unvanına layık görüldü. 

Tnk Grubu Menajeri Kim?, Tnk Grubu Bundan sonra da çalışmalarına hızla devam edip; 2004 yılında Fanta Genç Yetenekler Arıyor adlı yarışmada ünlü müzisyenlerin ve yapımcıların bulunduğu bir jüri tarafından Türkiye birincisi seçildi. 

Tnk Grubu Menajer Telefonu, Tnk Grubu 2005 yılında ilk `EP`leri olan Sıra Bizde” yayınlandı. “Sıra Bizde” adlı EP’den grunge/alternatif rock türündeki “Elveda De” parçasına 2007 yılının Mayıs ayında bir klip çekildi. 

Tnk Grubu Yetkili Menajerlik İletişim Telefonu, Tnk Grubu Bu kliple beraber TNK dinleyicilerine ilk kez bir görsel sunma fırsatını yakalamış oldu. 

Tnk Grubu konser festival sahne fiyatı, TNK, 2009 yılında Pasaj Müzik ile anlaştı ve yaklaşık 11 ay süren yeni albümün kayıt süreci başladı. 

Tnk Grubu telefonu menajeri kim?, Tnk Grubu Kayıtları Ankara’da tamamlanan Volkan Yırtıcı’nın prodüktörlüğünü yaptığı SÖYLE RUHUM albümünde EP’deki tarzdan biraz daha farklı bir müzik ortaya çıkmıştır.

Tnk Grubu Menajeri Kim, Tnk Grubu Menajeri İletişim,

Tnk Grubu Menajeri Kim, Tnk Grubu Menajeri İletişim,


Tnk Grubu resmi menajerine nasıl ulaşırım?, Bas gitarda Basri Hayran, gitar ve vokallerde Caner Karamukluoğlu ve davulda Onur Ertem’den oluşan TNK, 2010 Temmuz ayında Fanta Gençlik Festivali kapsamında 16 şehirde Şebnem Ferah ve Ceza ile beraber yüzbinlerce müzik severle buluştu. 

TNK şu sıralarda yeni video klibi Dans Et ile müzik kanallarında yer almakta ve konserlerine devam etmektedir.

Tnk Grubu Konser Organizasyon İletişim

Tnk Grubu Yetkili Menajerlik

Tnk Grubu Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Tnk Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050