Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Taksim Trio

Taksim Trio Grubu’ nun Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Taksim Trio Biyografi.

Taksim Trio Çalgılarına aşık 3 müzisyen Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan’ın uzun süredir beklenen Taksim Trio albümü Eylül ayında piyasada çıktı! Sayısız konserde sahne tozu yutan, sayısız albümde stüdyo havası soluyan üç tutkulu müzisyen Hüsnü Şenlendirici (klarnet) ,İsmail Tunçbilek (bağlama) ve Aytaç Doğan (kanun) Taksim Trio’da kanunun, klarnetin ve bağlamanın daha önce hiç yaşamamış olduğu bir deneyimi sunuyor.Ağırlıklı olarak kendi bestelerine yer verdikleri albümde, Türk müziğinin duayenlerinden Orhan Gencebay, Zülfü Livaneli, Şükrü Tunar’ın besteleri de dikkat çekiyor.


Taksim Trio Menajer Telefonu, Taksim Trio Klarnet, bağlama ve kanunun oluşturdukları bu sıradışı birliktelik, üç virtüözün tek bir nefes, tek bir ruh ortaya koydukları proje, müzikal bağlamdaki zenginliği ile son yılların World Music türünde yapılmış en dikkat çeken projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Dünya müziği alanında en önemli fuar olan WOMEX (World Music Expo) 07’de 600 proje arasından seçilerek Ekim ayında Sevilya’da gerçekleşecek fuarda sahne alarak Avrupa kapılarını da aralıyor…BiçareGözümBağlama SoloDerdin NeGüle Yel DeğdiKlarnet solo 
Gitti de gittiKanun solo
Belalım Uşşak Oyun HavasıMuhayyer Kürdi Saz Semaisi
Aytaç Doğan
Taksim Trio Menajeri Kim?, Taksim Trio Türk müzik piyasasının en fazla kayıt yapmış müzisyenlerinden biri olan Aytaç Doğan 12 yaşında başlamış olduğu kanunda bugün en çok aranılan isimlerden birisi. Türk pop ve halk müziği solistleriyle uzun yıllar sahne alan Doğan, Mısır ve İsrail’de Mısırlı Ahmet, Ömer Hayrat, İsmail Tunçbilek ile çalışmalarda bulundu. Dubai’de Viyana Senfoni Orkestrası, Mısır’da Kahire Senfoni Orkestrası ve Hindistan’nın en güçlü seslerinden Talat Aziz ile birlikte konserler veren müzisyen, ortak projeleri Taksim Trio’da kanunu ile bağlama ve klarnet arasında bir köprü kurmasının yanı sıra sololarıyla da büyük beğeni topluyor.

Hüsnü Şenlendirici
Taksim Trio Yetkili Menajerlik Telefonu, Taksim Trio Türk klarnet ekolünün en önemli isimlerinden biri olan Mustafa Kandıralı tarafından kendisinin varisi ilan edilen Hüsnü Şenlendirici yorumculuk ve teknik alandaki ustalığını katıldığı tüm projelerde gösteriyor. (Popüler) Türk müzik tarihinin en önemli isimleriyle çalışmış olan, müzisyen jazz’dan geleneksel roman müziğine uzanan bir repertuvarda çalışmalarını sürdürüyor. 

Taksim Trio telefonu menajeri kim?, Taksim Trio 5 yaşında başladığı klarnette 13’ünde profesyonel olan Şenlendirici, Okay Temiz’in “Magnetic Band” ekibi ile yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce festivalde yer aldı. İlerleyen yıllarda Laço Tayfa grubunu kuran müzisyen “Bergama Gaydası” ve “Hicaz Dolap” albümleriyle geniş kitlelere ulaştı. Brooklyn Funk Essentials ve Laço Tayfa ortaklığından doğan “In the Buzbag” ekibe dünya çapında bir bilinirlik kazandırdı. 

Taksim Trio Konser Sahne Bütçesi, Taksim Trio Müzikal kariyerini Laço Tayfadan bağımsız olarak sürdüren ve tüm albümleri Doublemoon tarafından yayınlanan Şenlendirici 2005 yılında Hüsn-ü Klarnet albümü ile müzik listelerinde 3 ay boyunca bir numara olmasının yanı sıra 2007 yılında 150.000 üzeri satış başarısı nedeni ile albüm Mü-yap (Bağlantılı Hak Sahibi Yapımcıları Meslek Birliği) tarafından altın plak ödülüne layık görüldü.


İsmail Tunçbilek
Taksim Trio resmi tek yetkili menajeri kim?, Taksim Trio’da bağlamasıyla neredeyse tüm alt yapıları oluşturan İsmail Tunçbilek enstrümanında dünyanın sayılı isimlerinden biri. Bağlamaya getirmiş olduğu özgün yorumun yanı sıra teknik bağlamdaki üstünlüğü Tunçbileği grubun vazgeçilmez bir parçası kılıyor. Estrümanına karşı olan yaklaşımı bir flemenco gitarcısının kullandığı teknikleri andıran Tunçbilek ton konusunda yapmış olduğu değişikliklerle de dünyadaki sayılı bağlamacılar arasında görülüyor. Mısır ve İsrail’de çalışmalarda bulunan Tunçbilek Mısırlı Ahmet, Ömer Hayrat, Zuhar Fresko ortak projelere imza attı. Ortadoğu’da geçirdiği dönemin ardından İspanya’ya giden müzisyen burada Paco de Lucia, Carlos Benevent, George Pardo gibi ustalarla çalıştı.

Taksim Trio Yetkili Menajeri

Taksim Trio Menajeri

Taksim Trio telefonu menajeri kim

Taksim Trio İletişim

Taksim Trio Grubu Menajeri Kim?

Not : Firmamız Taksim Trio Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050