Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Sufle

Sufle Menajeri Kim?, Sufle Ardındansa bir video fikri ortaya çıktı. Duman’ın çok sevilen ve onların da çok sevdiği Köprüaltı şarkısına yaptıkları cover çalışmasını videoya alıp Youtube’a koydular. Bunun ardından ise olanlar oldu.

Sufle Menajerlik İletişim Telefon Numarası, Sufle Bir anda sosyal medyada kendilerine yer edinen Sufle herkesin dilinde yer aldı. Şu güne kadar bu cover çalışmasının 4.5 milyondan fazla izlendiğini söyleyebiliriz.

Sufle Grubu Menajer Telefonu, Sufle Gördükleri ilgi karşısında hem şaşıran hem sevinen grup bu gelişmenin ardından kendi müzik çalışmalarını daha da hızlandırıyor ve ortaya uzun bir emeğin sonucu olarak PUS albümü çıkıyor.

Sufle Grubu Yetkili Menajerlik Telefon Numarası, Sufle İçerisinde 6 şarkının bulunduğu albümdeki şarkılar şöyle; Pus, İçinde Aşk Var, Yalnızmışım Ölürken, Yardım Et Bana, Nereye Gidersen, Al Hepsini.

Sufle Konser Festival Fiyatı, Sufle Şarkıları Spotify üzerinden dinlemek ise mümkün. Albüme ise pek çok müzik marketten erişebilirsiniz.

Grup Sufle Menajer Telefonu, Sufle Üstelik onların başarısı albüm çalışmasıyla sınırlı kalmadı. Geçtiğimiz aylarda bir gençlik festivali kapsamında onlarca şehirde, binlerce dinleyiciyle bir araya gelen Sufle grubu sahne çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Sufle Grunun menajerine nasıl ualşırım?, Üstelik Sufle’yi sadece festivallerde değil, televizyon ekranlarında da dinlemek mümkün. Adı Efsane ve Ateşböceği gibi televizyon yapımlarında “İçinde Aşk Var”şarkısıyla karşımıza çıkan Sufle grubunu önümüzdeki süreçte çok daha fazla görecek gibi duruyoruz

Sufle Grubu Yetkili Menajerlik

Sufle Menajerlik

Sufle Grubu Menajeri

Grup Sufle Menajerlik Telefonu

Not : Firmamız Sufle Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050