Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ozan Doğulu

Ozan Doğulu Menajeri Telefonu 02123432355 & Gsm. 0541232350

Ozan Doğulu Hakkında.

Ozan Doğulu 1972 yılının Ocak ayının 13 de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Ozan Doğulu nun babası ünlü besteci Yurdaer Doğulu dur. Ozan Doğulu menajer telefonu 0541232350 dır. 

Ozan Doğulu ünlü pop sanatçısı Kenan DOĞULU‘ nun kardeşidir. Ozan Doğulu piyano ile haşır neşir oluşu çocukluğuna dayanmaktadır. Ozan Doğulu iletişimi menajer bilgileri aşağıda yazmaktadır.

Ozan Doğulu Gloria Gaynor‘ın orkestra şefliğini de yapan Ozan Doğulu uzun bir süre Sezen Aksu‘nun orkestra şefliğini yapmıştır. Daha sonra kardeşinin a kendi müzik projesi olan “Ozan Doğulu Live Project”i DJ performanslarıyla çeşitli mekanlarda ve etkinliklerde başarıyla yürütmektedir. 1993 yılında kardeşi Kenan Doğulu‘nun ilk albümü “Yaparım Bilirsin” i hazırladı. Ozan Doğulu konser sahne fiyatı ve menajer bilgisi aşağıdadır.

Ozan Doğulu Yetkili Menajeri Kim?Ozan Doğulu “130 Bpm” isimli ilk albümünü Haziran 2010’da yayımladı. Bu albümde Ozan Doğulu’ya Sezen AksuAjda Pekkan, Tarkan, Kenan DoğuluSılaMustafa Ceceli, Agusev Brass Band, Ferhat Göçer veZiynet Sali eşlik etmiştir.

Albümün ilk klibi Sıla ile seslendirdiği “Alain Delon” isimli, sözleri Sıla’ya müziği kendisine ait sevilen şarkısına çekilmiştir.İkinci albümü “Ozan Doğulu 130 BPM Allegro” Ağustos 2011’de piyasaya çıkmıştır. Bu albümde de AtiyeYalınTeomanZiynet SaliSezen AksuAjda Pekkan, Okan Bayülgen, Murat BozSibel Can ve kardeşi Kenan Doğulu gibi başarılı sanatçılarla yaptığı çalışmalar yer aldı.

Ozan Doğulu

Not : Firmamız Sanatçı Ozan Doğulu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :