Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Hülya Polat

Sanatçı Hülya Polat’ ın Konser, Festival, Düğün Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Hülya Polat Biyografi.

Hülya Polat Rize Pazar Doğumlu Hülya Polat.Lazcanın Azda olsa Konuşulduğu Bir köyden.Melyattan Sanatçımız.Kısacası Onu Tanıyanlar Onu Bilenler Çok daha İyi biliyorlar. Hülya Polat Müziğe ilk Olarak Dinleyici Olarak başladı. Daha sonra ise 1996 Yılında müzik hayatına atıldı.Müzik Hayatına Başlamadan Önce Yine karadenizin en çok sevilen sanatçılarını dinlerdi Vinnaz Sönmez ve Erkan Ocaklı.

Hülya Polat Menajeri Kim, O Dönemlerde Rizede karadeniz Müzikleriyle yayın yapan bir radyo açılmıştı.Radyoda Konuşma yapan Bir sanatçı ağabeyi (Şu an onunla Konuşmadığı için ismini Bilmiyoruz) Karadenizde kadın sanatçı bulunmuyor. Hülya Polat Sesine Güvenen bir bayan sanatçı bize başvursun Biz Yardımcı olacağız dedi.  O Dönemlerdede başarılı sanatçımız istanbula ablasının yanına gezmeye gider. Hülya Polat Ablasına Radyoda dinlediği konuşmayı anlatır. Ablası ise sanatçıyı aramalarını söyler. 

Hülya Polat menajerinin telefonu, Hülya Polat Bilinmeyen Numaralardan radyoda konuşma yapan sanatçının ismini alarak o sanatçıya ulaşırlar. Telefonda Hülya Polatın ablası Kendini Hülya Polat diye Tanıtır.Daha sonra o Kişiyle Ümraniye Buluşurlar. Hülya Hanginizsiniz Diye soran Sanatçı Hülya Polata “Hadi Şarkı söylemeye başla der.” Bunun Üzerine Hülya Polat Erkan ocaklıya Ait Haram Olasın haram şarkısının (uzun hava bölümünü-Silme göz yaşlarımı gözlerimde kurusun) Girişini söyler. Daha sonra O Sanatçı Hülya Polata; Aradığım sesi buldum der.Hülya Polatın telefonunu alarak gider.

 Hülya Polat Yetkili Menajeri Telefonu, Hülya Polat Aradan Bir Ay geçer.O Sanatçı Hülya Polatı arar.Şarkıların var ise gel stüdyo hazır der.Ancak tüm Olanlardan Hülya Polatn anne ve babasının Haberi yoktur.Kendisine ve Annesine ait iki türküyü alan Hülya Polat O sanatçının stüdyosuna giderler. Ancak O Türküler Hülya Hülya Polatın başına bela olur.Çünkü Hülya polatı stüdyosuna çağıran sanatçı ağabeyi o şarkıları üzerine kaydetmeye çalışır. Ve Hülya Polatın ilk Kaseti Çıkar. Anne ve Babasının Bu olaydan haberleri olmadığı için Onlarada söylemek zorunda kalır.

Hülya Polat’ ın menajerinin telefon numarasına nasıl ulaşırım, Ancak babası Hülya Polata Sahneye Çıkma yasağı Koyar.Şarkılarını sadece Kasette okur.Hülya Polat Babasının Sahne Yasağı nedeniyle ilk iki kasetini okurken Sahneye çıkmadı.Başarılı sanatçımızın İlk kasetinin İsmi ise “kurban olduğum”dur. Karadeniz Müziğide Halk Müziğidir Hülya Polat 1996 yılında sanat hayatınına başladığını belirten sanatçı Tırnaklarımızla çalışarak bu hale geldik diyor.

Hülya Polat Menajeri Kim, Hülya Polat Menajeri İletişim,

Hülya Polat Menajeri Kim, Hülya Polat Menajeri İletişim,

Hülya Polat konser düğün festival sahne fiyatı, Hülya Polat Karadeniz müziğine ve halk müziğini çok seviyor.Müziğe başladığında Karadeniz müziği okuyan kişi sayısı çok azdı. Amacı ise Karadeniz müziği ile sanat başlayıp bunu diğer yörelerimizin müzik kültürüne geçiş yapmaktı.O dönelerde Radyoların az olduğunu söyleyenh Hülya Polat; Radyoda 10 Tane müzik çalınıyorsa bunun sadece 1 tanesi karadenzi müziğiydi diyor.

Hülya Polat ın menajerine nasıl ulaşırım, Ve Bu yüzden sadece Karadeniz türküleri okumaya karar verir.Kendisinden sonra Karadenizde bayan sanatçıların arttığını ifade eden Polat, Karadeniz müziğinin bugün hakketiği yer olmadığını belirtiyor. Karadeniz Müziğininde halk müziği olduğunu söyleyen başarılı sanatçımız Karadeniz Müziğin başka müzik diye ayırmanın yanlış olduğunu belirtiyor.

Hülya Polat Konser Düğün Festival İletişim

Hülya Polat Menajeri Kim

Hülya Polat Menajerlik İletişim

Hülya Polat

Not : Firmamız Sanatçı Hülya Polat ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050