Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Hamiyet

Sanatçı Hamiyet’ im Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Hamiyet Sezgin Biyografi.

Hamiyet 1976 yılında Balıkesir’de doğdu.  Ailesi Balıkesir’in Çayırhisar köyünden..babası emekli işçi, annesi ise emekli ilk okul öğretmeni… Hamiyet Sezgin ilk, orta ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamladı. 

Hamiyet Menajer Telefonu, Hamiyet 1993 yılında mezun oldu. 1994 yılında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nı kazandı. 

Hamiyet Menajeri Kim?, Hamiyet Prestij Müzik ortaklarından ve sanatçı arkadaşı Mahsun Kırmızıgül’le tanışması o yıllara rastlıyor. 

Hamiyet sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, Hamiyet Yazları Denizli Belediye Konservatuarı’na devam etti. Daha öncede Balıkesir’de bulunduğu yıllarda Balıkesir Halk Eğitim Merkezi Korosu’na devam eden Hamiyet uzun zaman Şef Sıtkı Sahil’den ders almıştı.

Hamiyet konser düğün sahne fiyatı,  Hamiyet 1996 yılında konservatuar sınavlarına girdi ve kazandı. Şu anda 3. sınıfta olan Hamiyet’in Prestij Müzik’le albüm için söz kestiği tarih 13 Haziran 1995. 


Hamiyet yetkili menajer telefon numarası ne?, Hamiyet İlk albümü Prestij Müzik tarafından piyasaya çıkan Hamiyet emekli bir anne babanın iki çocuğundan biri..Hayat standartı hiçbir zaman normalin üzerine çıkamamış..


Hamiyet’ in menajerine nasıl ulaşırım?, Hamiyet Ancak o küçük yaşlardan bu yana müziğe olan tutkusunu hiçbir şeye değişmemiş..

Sanatçı Hamiyetin telefon numarası, Hamiyet Boğa burcunun özelliklerine tıpatıp oturmuş kişiliği..hırslı, inatçı, tuttuğunu koparan ve akıllı, Hamiyet bütün bu özellikleri taşıyor genlerinde …Ve bakın bizlere neler söylüyor.. ” Çocukluğumda en büyük isteğim bu işin ilmini öğrenip, okulunu okuyup halkıma iyi şeyler sunabilmekti. Bu isteğimi büyük ölçüde başardım. 

Hamiyet telefonu, Hamiyet Ancak önümde hayli uzun ve yorucu bir maraton var, bununda üstesinden gelerek layık olduğum yere varacağım..

Hamiyet konser organizasyon iletişim

Hamiyet Yetkili Menajeri

Hamiyet Menajer Telefonu

Sanatçı Hamiyet Menajerlik Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Hamiyet ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050