Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Emre Aydın

Sanatçı Emre Aydın’ ın Konser, Festival, Sahne Fiyatı, Bütçesi Etkinlik Menajeri Telefonu İletişim 05412323050-05415727448-02123432355

Emre Aydın Biyografi.

Emre Aydın, 2 Şubat 1981‘de Isparta’da doğdu.İlköğretimini Isparta’da tamamladıktan sonra Antalya Anadolu Lisesi’ne devam etti. Ardından Dokuz Eylük Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’ne devam etti.

Emre Aydın Menajer Telefonu, 2002 yılında katıldığı SingYourSong adlı beste yarışmasında Emre Aydın ve Onur Ela adında iki Antalyalı gençten oluşan Grup “6. Cadde” ile birlikte Türkiye birincisi olmasıyla ilk albüm çalışmalarına başladı. 
Emre Aydın Menajeri Kim, Aynı yıl Universal Müzik tarafından yayınlanan toplama albümde “Dönersen” adlı parça yer aldı.
Ardından stüdyo çalışması 6 ay süren ve prodüktörlüğü ile düzenlemeleri Haluk Kurosman‘nın yaptığı “Sabuha” adlı albümde yer aldı.
Emre Aydın Menajerlik Telefonu, 11 Şarkının yer alsöz ve müzikleri Emre Aydın’a aitti. 2003yılında albümün çıkmasından 2 yıl sonra 2005‘te grup dağıldı.

Emre Aydın Menajeri, Emre Aydın Menajerlik,Emre Aydının Menajeri Kim, 2006 yılının Ekim ayında Sony BMG Türkiye GRGDN işbirliğiyle “Afilli Yalnızlık” adlı solo albümü piyasaya çıktı. 

Emre Aydın Telefonu Menajeri Kim, Albümden çıkan ilk klip albüm ile aynı adı taşıyan “Afilli Yalnızlık” adlı parçaya çekildi. Yon Thomas‘ın yönetmenliğini yaptığı klipte Şebnem Dönmez yer aldı.

 Emre Aydın’ ın Menajerinin Telefonu, “Afilli Yalnızlık” adlı albümdeki 10 şarkının 9’unun söz ve müziği kendine ait olan Emre Aydın, Umay Umay‘ın “Hareket Vakti Gelince” adlı şarkısını da bu albümde yorumladı.
Emre Aydın Konser Festival Fiyatı, Prodüktör olarak yine Haluk Kurosman ile çalışan Emre Aydın’a bu albümde, davulda Gripin’den İlker Baliç, bas gitarda Manga’dan Cem Bahtiyar ve gitarda Vega’dan Tuğrul Akyüz eşlik etti.

Emre Aydın Menajerlik Telefonu

Emre Aydın Menajer İrtibat Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Emre Aydın ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net