Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Can Bonomo

Sanatçı Can Bonomo’ un Konser, Festival Sahne Bütçesi Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Can Bonomo Biyografi.

Can Bonomo, 24 Mayıs 1987 de İzmir’de dünyaya geldi. Ailesinin kökeni; Osmanlı Sultanı Sultan II Beyazıd tarafından, 1492 yılında İspanyadan kovulan Yahudilerle beraber, İzmir ve Selanik’e yerleştirilen yahudilerdendir.

Can Bonomo Menajer Telefonu, ilk gitarını annesi aldı ,müziğe, dokuz yaşında gitar çalarak başladı.Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti.

Can Bonomo Menajeri Kim, Can Bonomo Bilgi Üniversitesi’nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu.

Can Bonomo Menajerlik Telefon Numarası, 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı.

Can Bonomo’ nun Menajeri Telefonu, Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı. 

Can Bonomo Konser Sahne Fiyatı Menajeri Kim, Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV‘de televizyon programları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.

Can Bonomo Menajeri, Can Bonomo Menajerlik,Lise ve üniversite ruplarıyla İzmir ve İstanbul’da birçok konserler verdi.Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011’de Can Saban’ın yapımcılığı ile ilk albümü “Meczup”u yayınladı. “Meczup”un biri hariç tüm parçalarının söz ve bestesi Can Bonomo imzasını taşıyor. Albüm kapağındaki albümün artwork’leri bizzat Can Bonomo‘ya ait.

Can Bonomo’ nun Menajerlik Telefonu, Müzikal yolculuğu boyunca The Shins, Wax Poetic, The Kinks, The Libertines ve The Beatles’dan etkilenen ve esinlenen Can Bonomo, Alaturka nağmelerden indie (kendi deneysel müzik ) melodilere gezinen müziğini ‘İstanbul Müziği’olarak tanımlıyor.

Bonomo çalışmadığı zamanlarda arkadaşlarıyla stüdyoda doğaçlama müzik yaparak zaman geçirdiğini söylüyor.

Can Bonomo Menajerlik İletişim Telefonu

Can Bonomo Menajer İletişim Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Can Bonomo ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net