Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Çağtay Akman

Sanatçı Çağtay Akman’ nın Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Çağtay Akman Biyografi.

Çağatay Akman 31 Temmuz 1998 doğumludur.  Rap müzik ile yakından ilgilenen Çağatay Akman, ilk single parçası olan Gece Gölgenin Rahatına Bak’ı takipçilerinin beğenisine sundu. 

Çağtay Akman Menajer Telefonu, Çağtay Akman Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi oldukça sevdiği öğrenilen başarılı şarkıcının yaşı ile ilgili henüz bir açıklama yapmazken sosyal medyayı aktif olarak kullandığı dile getirildi. 

Çağtay Akman Menajeri Kim?, Çağtay Akman Popüler video uygulamalarından olan Scorp’ta da bir süre önce şarkı ile ilgili açılan başlığa onlarca video gönderilmiş ve şarkının nakarat kısmı şimdiden birçok kişi tarafından ezberlenmişti. Çağtay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken Çağatay Akman herkesin beğenisini kazandı. Çağtay Akman Menajerlik Telefonu, Çağtay Akman Video paylaşım sitelerinde rekor kıran genç yeteneğin geçmişini merak eden vatandaşlar, ‘Çağatay Akman kimdir?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte, henüz kariyerinin ilk basamaklarını çıkan genç yeteneğin biyografisi! Henüz 18 yaşında olan Çağatay Akman, ailesiyle birlikte Zeytinburnu’nda oturuyor. Bir ablası var. Annesi ev hanımı, babası ise deri işiyle ilgileniyor. Ticaret Meslek Lisesini terk etti, ancak eğitimine kaldığı yerden devam edecek. Şu ana kadar hiçbir müzik eğitimi almadı. 

Çağtay Akman Yetkili Menajerine Nasıl Ulaşırım?, Çağtay Akman Konservatuar okumak istiyor. Sadece gitar kursuna gitti. ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısı herkesin dilinde olan Çağatay Akman’ın videosu 2 aylık bir sürede 120 milyona yakın izlendi. Bütün müzik tarzlarını harmanladığını söyleyen genç şarkıcı, verdiği bir reportajda müzik yeteneğini nasıl keşfettiğini şu sözlerle dile getiriyor: 5 sene önce hoşlandığım bir kız ile aynı ortamda bulunmak için gitara yazıldım. 

Çağtay Akman telefon numarasına nasıl ulaşırım?, Çağtay Akman O sıralar aklımda hiç şarkı söylemek yoktu. Ailemi zorla ikna edip yazıldım. Heyecanla kursa gittim bir baktım, kız mezun olmuş. Meğer kızın sosyal medyadan 9 ayki gönderilerine bakıyormuşum, haberim yokmuş… 1 ay içinde gitar çaldım ve şarkı söylemeye başladım.  Bizim yıl sonu gösterilerimiz oluyordu, onlara katıldım ve herkes sesimi beğendi. Konserler vermeye devam ettim, sosyal medyada paylaşımlar yaptım. Büyük bir kitle yakaladım ve artık başkalarının şarkılarını söylemek yerine, insanlar benim şarkılarımı söylesin dedim. Gece Gölgenin Ardından Bak şarkısını çıkarttım ve çok güzel de gidiyor şu an…

Çağtay Akman Yetkili Menajeri İletişim

Çağtay Akman Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Çağtay Akman ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net