Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ayna

Ayna Grubu’ nun Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355


Ayna Menajeri Kim?, Ayna Cemil Özeren ise bodrumda kendi kurduğu rock ağırlıklı grubuyla müzik çalışmalarını sürdürmekteydi. 

Ayna Menajerlik Telefonu, Ayna grubu 1996 yılında müzikseverlerin karşısına çıkan gurup, ‘Ceylan’ isimli parçası ile büyük beğeni topladı. 

Ayna Grubu Menajer Telefonu,Ayna Grubu Anonim bir halk türküsü olan bu şarkı Ayna’nın rock tarzındaki yorumu ile müzik listelerinde en üst sıralara çıktı. 

Ayna Grubu yetkili menajeri telefonu, Ayna Grubu Daha sonra çıkardığı albümler ile de çizgisini koruyan Ayna, gördüğü ilgiyi devam ettirdi. 

Ayna Grubu iletişim telefonu, Ayna Grubu Albümlerinde halk müziği örneklerini rock motifleriyle süsleyerek kendi tarzlarını oluşturdular. 

Ayna Grubu telefonu menajeri kim?, Ayna Grubu Yurtçapında verdikleri konserlerle dinleyenlerinden uzak kalmayan gurup, bu yolla Anadolu’da da büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. 

Ayna Grubu konser fiyatı ne kdar?, Ayna Grubu Telsim sponsorluğunda Tunceli hariç konser vermedik il bırakmayan Ayna, yurtdışında da önemli konserler verdi.

Grup Ayna Menajerlik İletişim Telefonu, Grup Ayna Bu arada grupta elemanlar değişiyor yenileri geliyordu.. Çayımın şekeri albümünde Can güneyin kendi solo calışmaları için gruptan ayrılması hayranlarını cok üzdü. 

Grup Ayna festival sahne fiyatı, Grup Ayna İki kaset sonra “Denizden geliyoruz” Albümünde Cemil Özeren de yollarını aynadan ayırdı. 

Grup Ayna yetkili menajeri telefonu, Grup Ayna Erol Kösedende ayrılan Erhan güzelryüz kendi plak şirketi Rüzgar Yapımı kurdu. Denizden Geliyoruz albümüde kendi firmasından cıktı. 


Can güney bu albümde geri dönmüştü… Aynayı bir rock grubu olarak seven hayranlarına rağmen, kasette sadece bir rock altyapılı şarkı vardı. Bu hayranlar arasında büyük tepkilere yol açtı.. 

Erhan Güleryüz – Vokal-Gitar 
Can Güney – Vokal – Solo Gitar 
Orçun Çolak – Klavye 
Can Ergenler – Bass 
Ferda Orçun Aca – Davul

Ayna Yetkili Menajeri

Ayna Menajerlik İletişim

Ayna Menajeri Kim

Ayna Konser Bütçesi

Not : Firmamız Ayna Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050