Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Adamlar

adamlar-menajerlik

Adamlar Grubu Menajeri İletişim Telefon Numarası Bilgileri 02123432355 & GSM. 05412323051

Adamlar Grubu Biyografi.

Adamlar Tolga Akdoğan (vokal ve elektrik gitar) , Berkan Tilavel (davul) , Can Aydemir (bas gitar) ve Emre Malikler (elektrik gitar)’dan oluşuyor. Sözlerin ve bestelerin mucidi ise Tolga Akdoğan.

Adamlar menajeri iletişimi telefon numarası bilgiler 05412323051 .

Adamlar Menajer Telefonu, Adamlar Şarkılar hayata dair her konuda güçlü, derin, yoğun ve ironik sözlere sahipler.
Adamlar Grubu Menajeri Kim?, Adamlar  grubu Teatral bir dramanın içinden şaka yapar gibiler… Umutsuz değiller, aksine insanı dirilmeye, inanca zorluyorlar… 

Grup Adamlar Menajerlik Telefon Numarası 05412323051 ,

Adamlar Türkçe sözlü müzikler üretiyor. “Singer – Songwriter” geleneğinden gelse de bu müzik oldukça farklı janraları bir potada topluyor. 

Adamlar gurbu yetkili resmi menajeri,

Adamlar İlk albümde yer alan Burak Güngörmüş (bas gitar), Gürhan Öğütücü (elektrik gitar) ve Burak Irmak (tuşlu çalgılar) ilk albümün çıkmasından bir yıl sonra gruptan ayrıldı. Yerlerine Can Aydemir (bas gitar) ve Emre Malikler (elektrik gitar) gruba dahil oldu. 

Adamlar Menajer Telefonu

Not : Firmamız Adamlar Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Adamlar Grubu Menajer, Adamlar Grubu Menajer İletişim, Adamlar Grubu Menajer Telefonu, Adamlar Grubu Menajeri, Adamlar Grubu Menajeri İletişim, Adamlar Grubu Menajeri Kim, Adamlar Grubu Menajeri Telefonu, Adamlar Grubu Menajerinin Telefon Numarası, Adamlar Grubu Menajerinin Telefonu, Adamlar Grubu Menajerlik, Adamlar Grubu Menajerlik Bilgileri, Adamlar Grubu Menajerlik Firması, Adamlar Grubu Menajerlik İletişim, Adamlar Grubu Menajerlik Şirketi, Adamlar Grubu Menajerlik Telefonu, Adamlar Grubu Menajerlik Ulaşım, Adamlar Grubu Menejer İletişim, Adamlar Grubu Menejer