Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ankaralı Ayşe

No Rating
Ünlü Sanatçı Ankaralı Ayşe DİNÇER İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.
Alaattin Ocak GSM. 05412323051 / WhatsApp Hattı 05412323051
E -Mail. enseyajans@gmail.com
E-Mail. ajansensey@gmail.com
Şirket Sabit İletişim Fax. 02123432355 / E-Mail. info@enseyajans.com

Ankaralı Ayşe Dinçer Konser Festival Düğün İletişim Telefonu

Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik İletişim

Ankaralı Ayşe DİNÇER sanatçı iletişim telefon numarası 05412323051

Ankaralı Ayşe DİNÇER Biyografi.

Ankaralı Ayşe Dinçer 1977 yılında Mersin’ de dünyaya gelmiştir.

Ankaralı Ayşe Dinçer çok küçük yaşlarda müziğe ilgi duymasıyla başlamıştır müzik serüveni,

Ankaralı Ayşe Dinçer eğitim hayatına Mersinde devam ederken liseler arası müzik yarışmasında birincilik ödülleri almıştır. Ankaralı Ayşe Dinçer menajer telefon numarası 02123432355′ dir..

Ankaralı Ayşe Dinçer ailesinin ekonomik şartları iyi olmasından dolayı lisede okurken düğünlerde sahne almaya başlamış ve müzikte her geçen gün kendisini daha da geliştirmektedir.

Ankaralı Ayşe Dinçer en büyük hayali Belkıs Akkale ile tanışmaktı ve Belkıs Akkale’nin jüri üyesi olduğu müzik yarışmasına katılmış ve Akdeniz bölge birincisi olmuştur.

Ankaralı Ayşe Dinçer yarışmanın ardından ilk albümünü çıkarmış ve bir anda sanat camiasında parlamış düğünlerin ve festivallerinde en çok sahne alan sanatçı olmuştur.

Ankaralı Ayşe Dinçer ile alakalı merak ettiğiniz konular Ankaralı Ayşe Dinçer telefon numarası, menajeri telefonu, konser, düğün, festival sahne fiyatı gibi konular için iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Not : Firmamız Sanatçı Ankaralı Ayşe Dinçer ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler