Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İskender Paydaş

Dj İskender Paydaş’ ın Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

İskender Paydaş Kimdir.

İskender Paydaş 22 Temmuz 1967 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Zafer adında kardeşi vardır. Babası ünlü orkestra şefi Muhittin Paydaş’dır. Milli kaleci Cihat Arman‘ın torunudur. Beş yaşında piyano dersleri almaya başladı. 

Beş ve yedi yaşlarında çıkardığı iki 45′lik single’ı ve babasının orkestra şefliğinde Türkiye turnelerinde toplam 145 konseri var.

İskender Paydaş Menajeri Kim?, İskender Paydaş Dokuz yaşından itibaren sabahları ilkokula giderken öğlenden sonraları da müzik eğitimine İstanbul Devlet Konservatuarı piyano bölümünde 12 yaşına kadar devam etti. Şişli Koleji’nde ortaokulu, Kabataş Erkek Lisesi’nde de liseyi bitirdi. Soranlara “evet bir üniversiteye kaydım var” diyebilmek için İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Latin Dili Edebiyatı, sonrasında Antropoloji, sonrasında Felsefe, sonrasında Açık Öğretim İktisat’la devam eden yolculuğu diploma almadan da sonra ermiş.

İskender Paydaş Yetkili Menajeri Telefon Numarası, İskender Paydaş 1983 yılında profesyonel müzik yaşantısına Avşa Otel’de başladı. Sözlerini yazıp bestelediği rock’n roll şarkısı ‘Küçük Hanım’ o yaz Avşa Adası’nın hiti oldu. 1985 yılında liseden mezun olduktan sonra 2 sene üniversite sınavlarına girmeyip çeşitli pavyon ve gece kulüplerinde çalarken 1986yılında Kayahan‘la tanışmış.

İskender Paydaş telefonu menajerine nasıl ulaşırım, İskender Paydaş Gerçek profesyonelliği Kayahan‘ın klavyecisi olduğunda yaşadı. 1986 yılında Kayahan ile çalışmaya başlayarak ilk aranjmanlarını yaptı ve o günden bu yana Kayahan’ın hemen hemen tüm şarkılarının aranjörlüğünü yapmaktadır. İskender Paydaş, Mirkelam ile “Her Gece” ve “Tavla” ile başlayan serüveninde sayısız konser ve festivallerde sahne aldı ve sanatçının üç albümün çalışmalarını yaptı.

İskender Paydaş’ ın menajerine nassıl ulaşırım?, İskender Paydaş 1997 yılında Şebnem Ferah‘ın “Kadın” albümünün ve 1999 yılında “Artık Kısa Cümleler Kuruyorum” albümünün prodüktörlüğü üstlendi. İskender Paydaş, Kayahan, Mirkelam, Şebnem Ferah ve Orhan Gencebay, Emre Altuğ, Kurban, MFÖ, Nilüfer, Nazan Öncel, Harun Kolçak, Aşkın Nur Yengi, Kerim Tekin, Ajda Pekkan, Suat Suna, Kibariye, Sertab Erener, Ege (şarkıcı), Asya, Mustafa Sandal, Levent Yüksel, Özgün, Nil Karaibrahimgil, Fatih Erkoç, Keremcem, Atiye Deniz gibi sayısız ismin albümlerinde aranjör,besteci ve prodüktör olarak yer aldı.

İskender Paydaş organizasyon fiyatı, İskender Paydaş 2005 yılında 12 kişilik “İskender Paydaş Orkestrası”nı kurdu ve bu orkestranın hem şefliğini yaptı hem de klavyecisi oldu. Pek çok konserlerinde Ajda Pekkan ve Nazan Öncel‘e ve daha birçok sanatçının konserlerinde orkestrası ile eşlik etmiştir.

İskender Paydaş, Istanbul for Aficionados, Hırsız Var, Türkler Çıldırmış Olmalı, Şaşkın, Pak Panter, Kolpaçino Bomba ve Bu İşte Bir Yanlızlık Var filmlerinin müzikleri ile İmkansız Aşk, Ümit Milli, Ah Bir Polis Olsam, Lale Devri ve Kurt Kanunu dizilerinin müziklerini de yaptı.

İskender Paydaş Yetkili Menajeri İletişim

İskender Paydaş Menajerlik

İskender Paydaş' ın Menajeri İletişim

Not : Firmamız Sanatçı İskender Paydaş ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050