Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ümit Besen

No Rating

Ümit BESEN Menajerlik İletişim Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Ümit BESEN Hakkında.

Ümit Besen 1956 yılının Ekim ayının 14 dünyaya gelmiştir. Ümit Besen ailein en küçüğü olup beş kardeştir.

Ümit Besen‘ nim müziğe olan tutkusu ilk okul yıllarında başladı. Ümit Besen menajer telefon numarası aşağıda yazmaktadır. 

Ümit Besen müziğe olan yeteneğini geliştirip para kazanmaya karar verir. Yıl 1974  Ümit Besen bir orkestra kurmaya kara verir ve Tayfunlar Orkestrası adında bir grup kurar. Ümit Besen telefonu menajeri kim?.

Ümit Besen kurmuş olduğu orkestra grubu düğünlerde sahne almaya başlar ve orkestranın ünü kulaktan kulağa yayılır, Ümit Besen menajer telefonu 02123432355′ dir.

Ümit Besen 1976  yılında vatani görevi için  Kütahya ordu evinde gider, ordu evinde bir generalin Ümit Besen beğenmesinin üzerine Kütahyadan, Zonguldak Ordu evine nakil olur. Ümit Besen yetkili menajerlik telefonu 05412323050′ dir.

Ümit Besen askerliğinin ardında sahne almaya devam ederken milli futbolcu Metin Oktay tarafından keşfedilir. Ümit Besen milli futbolcununda desteğiyle 1978 yılında İstanbula gelir ve ünlü tavernalarda sahne almaya başlar ve Ümit Besen‘ in ünü dilden dile dolaşmaya başlar ve gece kuluplerin aranan solisti olmuş ve artık ünlü bir sanatçı olmuştur Ümit Besen. ilk albümünü 1980 yılında çıkarmış hemen her eserini kendisi yazmış ve bestelemiştir.

Ümit Besen onlarca albüm yapmış sahnelerin en çok gören sanatçısı son yıllarda birçok ünlü ile düet çalışmalar yapmış ve hatta tarz değiştirip çok cowerler yapmıştır.

Sanatçı Ümit Besen ile alakalı merak ettikleriniz, Ümit Besen menajer telefonu, konser, düğün, festival sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Ümit Besen Menajeri Kim

Ümit Besen Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Ümit Besen ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler