Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Erdem Kınay

No Rating

Erdem Kınay Menajeri Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050 

Erdem Kınay Hakkında?. 

Erdem Kınay 1978 ocak ayının 6 da İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Erdem Kınay menajeri telefonu aşağıda yamaktadır.

Erdem Kınay altı yaşında piyano eğitimi almaya başladı. Erdem Kınay ilk çalışmasını 1996 yılında Gökhan Tepe ‘ nin albümünü yaparak başladı. Erdem Kınay menajer telefonu aşağıda.

Erdem Kınay aşağıda yazan bir çok ünlünün albüm çalışmalarını yürüttü. Erdem Kınay iletişimi menajer telefonu 05412323050 dir.

Albümlerine Katkıda Bulunduğu Sanatçılar: Çöz Beni – Gökhan Tepe– Yeni Çıktı – Simge Sağın– Halalzade – Zeynep Türkeş– Okyanus – Serdar Ortaç– Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor – Hande Yener– Banane – Demet Akalın– Apayrı – Hande Yener– Mesafe – Serdar Ortaç– Hande Maxi – Hande Yener– Sustuysam – Ayşe Hatun Önal– Sonunda – Ayşe Hatun Önal– Nefes – Serdar Ortaç– Metamorfoz Remixes – Tarkan – Düm Tek Tek – Hadise Açıkgöz– Fast Life – Hadise Açıkgöz– Sana Değil Kardeşine – Mercan Şenel– Zirve – Demet Akalın– Aşk Kaç Beden Giyer? – Hadise Açıkgöz– Aşklarım Büyük Benden – Murat Boz– Şaheser – Seda Önder– Kalp Ağrısı – Günseli Deniz– Giderli 16 – Demet Akalın– Dance Mix – Murat Boz– Yudum Yudum – Zeynep Mansur
– Rekor – Demet Akalın– İkinci Hal – Bengü– Pırlanta – Demet Akalın

Ünlü Aanjör yapımcı dj Erdem Kınay ile merak etiğiniz Erdem Kınay sanatçının menajeri kim?, konser sahne fiyatı gibi bilgileri iletişim bölümünden irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Erdem Kınay Menajerlik İletişimi

Not : Firmamız Sanatçı Erdem Kınay ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler