Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Zeynep Başkan

Sanatçı Zeynep Başkan’ nın Konser, Festival, Düğün Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu İletişim-Telefonu-05412323050-05415727448-02123432355

Zeynep Başkan Biyografi.

Zeynep Başkan 1984 yılında Trabzon’un Tonya ilçesinde doğdu.  Zeynep Başkan Cifçilikle geçimini sağlayan 23 kişilik bir ailenin 22. çocuğudur. 

Zeynep Başkan Menajeri Kim, İlk ve orta öğrenimini doğduğu ilçede tamamladı.  Beşikdüzü Atatürk Lisesini bitirdi. Müziğe olan ilgisi daha küçük yaşlarda başladı. Lise yıllarında, okuldaki öğretmenlerinin desteğiyle Trabzon’da yapılan çeşitli yarışmalarda birçok birincilikler aldı. 

Zeynep Başkan Menajer Telefonu, Aynı zamanda yöresinde yapılan çeşitli etkinliklerde görev aldı.     2004 yılında atv’de Arif SAĞ’ın hazırladığı Anadolu Ateşi Bu Toprağın Sesi adlı yarışma elemelerine başvurdu. 

Zeynep Başkan Menajeri Kim, Zeynep Başkan Menajeri İletişim,

Zeynep Başkan Menajeri Kim, Zeynep Başkan Menajeri İletişim,


Zeynep Başkan yetkili menajeri telefon numarası, Elemeleri kazandıktan sonra on altı hafta yarıştı. Yarışmayı İkinci olarak bitirdi. Yarışmada okuduğu eserlerden seçilmiş ilk albümü çıktı.  Bu yarışmanın ilk üçe kalanlarıyla ortak bir albüm çıkardı. Yarışma bittikten bir yıl sonra da Zifin Çiçeği adlı ikinci solo albümünü ve 2009 yılında da AZİZE adlı albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.  

Zeynep Başkannın menajerine nasıl ulaşırım, 2008 yılında TRT’nin kendi bünyesindeki sanatçılarla beraber hazırladığı TÜRKÜLERLE SÜPER GECE adlı programla bir yıl boyunca sizlerle beraber oldu.  Boş zamanını kitap okuyarak, masa tenisi ve voleybol oynayarak değerlendiriyor.

Zeynep Başkan Konser Etkinlik İletişim

Zeynep Başkan Menajeri Kim

Zeynep Başkan Yetkili Menajer Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Zeynep Başkan ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050