Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Yakup Ekin

Yakup Ekin Menajeri Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Yakup Ekin Hakkında.

Yakup Ekin 19 Mayısta Erzincan’ da dünyaya gelmiştir. Yakup Ekin Eğitiminin bir kısmını Erzincan’da, sonrasını da İstanbul’da tamamladı. Yakup Ekin menajeri telefonu aşağıda yazmaktadır.

Yakup Ekin ilk okul yılında müzik öğretmeninin keşfetmesi sonu öğretmeni Yakup Ekin‘ i müzik korosuna kayıt ettirdi. Yakup Ekin ilk müzik ile tanışması bu vesile ile oldu. Yakup Ekin iletişimi menajerlik telefonu iletişim bölümünde yazmaktadır.

Yakup Ekin yeteneğini geliştirmek için İstanbul’da önemli müzik ustalarından eğitim aldı ve 14 yaşında ilk kez sahneye çıkmaya başlamıştır. Yakup Ekin konser sahne fiyatları ile alakalı aşağıda yazan telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Yakup Ekin müzik çalışmalarının yanı sıra reklam sektöründe de metin yazarlığı ve tanıtım danışmanlığı yaptı. 2004 yılında sanatçının ilk albümü “Giderim Buralardan” müzik marketlerdeki yerini aldı.

Yakup Ekin Konser Organizasyon Bütçesi

Yakup Ekin Yetkili Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Yakup Ekin ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :