Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Veli Erdem Karakülah

Veli Erdem Karakülah Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Veli Erdem Karakülah Hakkında.

Veli Erdem Karakülah 1987 yılının Eylül ayının 22 Ankara’ da dünyaya gelmiştir.  Veli Erdem Karakülah Ankara Elmadağ ileçesindendir.

Veli Erdem Karakülah Menajeri Kim?, Veli Erdem Karakülah 19 Mayıs üniversitesi turizim bölümünün ardından anadolu üniversitesi işletme bölümünü bitirmiştir.

Veli Erdem Karakülah Yetkili Menajeri Kim?, Veli Erdem Karakülah vazgeçemediği tek tutkusu müzik aşkıdır. Veli Erdem Karakülah‘ ın ailesi müzik hayatında çok destek vermiş olup aldığı her kararın arkasında durmuşlardır.

Veli Erdem Karakülah Telefonu Menajeri Kim?, Veli Erdem Karakülah bağlama ve gitar çalmasına okul hayatında başlamış olup 5 yıldır sanat hayatına profesyonel olarak devam etmektedir.

Veli Erdem Karakülah sanatçının menajeri kim nasıl ulaşırım?, Veli Erdem Karakülah 2012 yılının sonda ilk albümü olan Milad’ ı sevenleriyle buluşturmuştur.

Veli Erdem Karakülah Menajeri İletişim, Veli Erdem Karakülah albümünde yer alan şarkılar müzik sevenler tarafından severek dinlenilimiştir.

Veli Erdem Karakülah Menajerlik İletişim, Veli Erdem Karakülah hemen hemen her gün sahne almaktadır. 2016 yılında Ahtım var benim albümü piyasaya sürmüştür.

Veli Erdem Karakülah Konser Düğün Sahne Bütçesi Fiyatı Ne Kadar ?, Veli Erdem Karakülah‘ ın kendine ait olan toplamda 400 yakın eseri bulunmaktadır.

Veli Erdem Karakülah ile alakalı merak ettiğini sanatçının menajeri kim?, sanatçı konser düğün festival sahne fiyatı gibi konular için aşağıda yer alan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Veli Erdem Karakülah Menajerlik

Veli Erdem Karakülah Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Veli Erdem Karakülah ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :