Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Suat Ateşdağlı

Dj Suat Ateşdağlı’ nın Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Suat Ateşdağlı İstanbul gece hayatı ve müzik denilince akla ilk gelen isimlerdendir. Suat Ateşdağlı 1983 yılında Moda 29’da Dj’lik kariyerine başladı. 10 yılı aşkın bir süre de 29 grubuna bağlı Vaniköy 29, Çubuklu 29, Etiler 29 ve Plaza gibi İstanbul’da efsane olmuş kulüplerde Dj’lik yaptı. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk özel radyocuları arasında bulunan Suat Ateşdağlı, bu alandaki kariyerine Metro Fm’de müzik direktörlüğü yaparak başladı. Türkiye’nin ilk dans müzik istasyonu olan Radyo 2019’un kuruluşunda yer aldı, dans müziğinin Türkiye’ye yayılmasına büyük katkı sağladı.

Suat Ateşdağlı Menajer Telefonu, Suat Ateşdağlı 2001 yılından beri Avrupa’nın en gözde gece kulüpleri arasına giren ve Türkiye’de de birinci sırayı üstlenen REINA’da Dj’lik ve müzik direktörlüğü görevini üstlendi. 2007 Nisan ayında ilk compilation albümünü BOSPHORUS NIGHT adıyla çıkarıp uzun haftalar boyunca yabancı müzik listelerinde bir numara olmayı başarmıştır. Bu albümün en büyük özelliği ilk defa yabancı ve Türkçe şarkılardan oluşan bir compilation olması. Kenan Doğulu’dan, Sezen Aksu’ya, Ajda Pekkan’dan Serdar Ortaç’a kadar bir çok ünlü şarkıcının şarkılarına yer verilmiştir. Bob Sinclair, Level 42, Dr Kucho gibi dünyaca ünlü sanatçı ve dj’lerin en güzel şarkıları da bu compilation da yer almaktadır.

Suat Ateşdağlı menajeri kim?, Suat Ateşdağlı 2008 Mart ayında da Suat Ateşdağlı Bosphorus Night 2 complation ı çikardı.Bosphorus Night 2 de Bosphorus Night gibi yabancı müzik listelerinde bir numara olmayı başardı. Daha sonra 2008 Haziran ayında Gaja Voyage by Suat Ateşdağlı yı çıkarıp ,müthiş bir başarı elde etmiştir.Ayrıca 2008 Demet Akalın’ın albümünde bulunan Mucize adlı şarkıya ve 2008 Nilüfer ‘in albümündeki bazı parçalara; ekip olarak da 2008 Tarkan’ın Metamorfoz albümündeki Dilli Düdük adlı parçaya mix yapmıştır.

Suat Ateşdağlı yetkili menajeri telefonu, Suat Ateşdağlı 2008 Temmuz ayında Suat Ateşdağlı “My Love” isimli ilk kendi şarkısını yaptı. Reina Compilation’ı da yer aldı. 2009 yılının Mayıs’ında Bosphorus Night serisinin üçüncüsü Bosphorus Night 3 piyasaya çıktı ve çıktığı andan itibaren “En Çok satanlar” listesinin bir numarasına yerleşti 2009 yazında Voyage Otellerinin müzik direktörlüğünü yaptı aynı zamanda canlı performansıyla bu yaza damgasını vurdu.

Suat Ateşdağlı telefonu menajeri kim?, Suat Ateşdağlı 2009 Ekim ayında da Blackk ile anlaştı. Blackk ‘in müzik direktörlüğünü yaptı ve aynı zamanda kendi ekibiyle birlikte haftanın 6 gecesi canlı performanslarıyla gelenlerin beğenisini kazandı. 2010 yılında ünlü dj’in müzik direktörlüğü yaptığı BLACKK ‘in cd si, BLACKK by Suat Ateşdağlı çıktı. Albümde yeniden düzelenen Ziynet Sali’nin Yunanca yorumladığı Sen Gelmez Oldun ile enstrümantel Ölümlü Dünya ve ünlü dj’in remix’ini yaptığı Yalın’ın Ah be Kardeşim adlı şarkıları da yer almakta. Ayrıca albümde Ajda Pekkan, Sertab Erener gibi ünlü şarkıcılarda bulunmakta.

Suat Ateşdağlı konser sahne fiyatı, Suat Ateşdağlı 2010 sezonunda Istanbul’un gözde gece kulubu Sortie’de muzik koordinatorlugune baslayan Suat Ateşdağlı, yaz aylarında sevenleriyle Sortie’de buluştu. Ağustos 2010’da Suat Ateşdağlı, bir kez daha gecce.com’un “En İyi Dj Ödülü” ne layık görülerek, bu Ödülü arka arkaya 5. kez aldı. Ayşegül Aldinç’in yeni çıkacak albümünde “Hani ya” şarkısına remix yapan Suat Ateşdağlı ,bu sezona damgasını vuran Tarkan’ın şarkısı “Sevdanın Son Vuruşu” ‘na yaptığı remix ile adından çok söz ettirdi. 

Suat Ateşdağlı Yetkili Menajeri Kim

Suat Ateşdağlı Menajeri Kim

Suat Ateşdağlı İletişim Telefonu

Not : Firmamız Dj Suat Ateşdağlı ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050