Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Son Feci Bisiklet

Son Feci Bisiklet Grubu Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Son Feci Bisiklet Grubu Biyografi.

Son Feci Bisiklet 2011 yazında Arda Kemirgent (vokal, gitar) ve Can Sürmen (davul) tarafından Ankara’da kuruldu. Sanılanın aksine bisiklet sporuyla bir ilgisi bulunmayan ikili, grubun ilk 6 şarkısını kaydedip Son Feci EP adı altında dinleyiciye sundu. 

Son Feci Bisiklet Menajer Telefonu, Son Feci Bisiklet Şarkılara gösterilen ilgiden hoşnut olan ikili, gruba Efe Güner (bas gitar) ve Erkin Sağsen’i (gitar) katıp ilk konserini Ankara’nın Manhattan’ında verdi. 

Son Feci Bisiklet Menajeri Kim?, Son Feci Bisiklet Aynı dönemde Babajim Stüdyosu’nun düzenlediği 2. Be the Band yarışmasında ilk 10 grup arasına girmeyi başaran ve Roxy Müzik Ödüllerinde finale kalan Son Feci Bisiklet; 2012’yi beste çalışmaları ve çeşitli konserlerle süsledi. 

Son Feci Bisiklet Menajerlik Telefonu, Son Feci Bisiklet Bu dönemde grupta bir oyuncu değişikliğine gidildi ve bas gitara Efe Güner’in yerine Ozan Özgül geldi. 

Son Feci Bisiklet Yetkili Menajerlik İletişim Telefonu, Son Feci Bisiklet Bu değişiklikten sonra 2 yeni single çıkaran grup, son olarak Bu Kız isimli single’ını yayınladı ve konser trafiğini yoğunlaştırdı.

Son Feci Bisiklet Grubunun Menajerine Nasıl Ulaşırım?, Son Feci Bisiklet “Sadece isminden dolayı orijinal olmak adına yapılmış saçma sapan bir şarkı zannettiğim, dinledikten sonra aylardır loop manyağı olmamış bünyeme ilaç gibi gelen şarkı. İşimden gücümden oldum resmen. 

Son Feci Bisiklet Konser Sahne Bütçesi, Son Feci Bisiklet Abartısız şairane sözler, sade müzik. İşte böyle şeylere aç ruhumuz, kulaklarımız.”

Son Feci Bisiklet Yetkili Menajerlik

Son Feci Bisiklet Menajerlik

Not : Firmamız Son Feci Bisiklet Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050