Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Selçuk Balcı

Sanatçı Selçuk Balcı’ nın Konser, Festival Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Selçuk Balcı Biyografi.

Selçuk Balcı 1988 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu doğduğu bu şehirde tamamladı.İlkokulu bitirdikten sonra ailesiyle birlikte Ankara’ya yerleşen Selçuk Balcı, çocukluğundan beri bağlama çalmasına rağmen lise yıllarında kemençeye merak saldı. Kendini bu konuda yetiştirdikten sonra birçok Karadenizli şarkıcıya kemençe çalarak eşlik etti.

Selçuk Balcı Menajeri Kim, Selçuk Balcı, 2011 yılında Kalan Müzik etiketiyle Patika isimli ilk albümünü çıkardı. 2 yıllık aranın ardından, 2013 yılında Mila isimli ikinci albümünü yine Kalan Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı.Patika Selçuk Balcı’nın Patika isimli ilk albümü Temmuz 2011 tarihinde Kalan Müzik etiketiyle piyasaya çıktı. Albümde 14 şarkı yer aldı. 

Selçuk Balcı Menajer Telefonu Numarası, Selçuk Balcı Albümde yer alan şarkıların tamamı Selçuk Balcı’ya ait. Albümün aranjörlüklerini Paul Dwyer, İhsan Eş, Kemal Sahir Gürel ve İlhan Yabantaş yaptı.  Bunlar dışında Tayfun Şakalakoğlu, Cengiz Alkan’da albümde emek verdiler. Selçuk Balcı, Eylem Aktaş ile birlikte düet yaptı. 

Selçuk Balcı Menajeri Kim, Selçuk Balcı Menajeri İletişim,

Selçuk Balcı Menajeri Kim, Selçuk Balcı Menajeri İletişim,

Selçuk Balcı yetkili menajeri kim, Selçuk Balcı, albümün yapım sürecinin patika bir yolda yürümeye benzemesi sebebiyle isminin Patika olduğunu söyledi. Mila Selçuk Balcı, Mila adlı 2. albümünü Ağustos 2013 tarihinde bir önceki albüm gibi Kalan Müzik etiketiyle piyasaya çıktı.  Albümde 12 şarkı yer aldı. Bu albümde bulunan şarkılardan bir tanesinin sözlerini Selçuk Balcı’nın annesi yazdı. 

Selçuk Balcı telefonu menajeri kim, Albüm genel olarak Karadeniz yöresine ait anonim türkü ile horon melodilerinden ve Selçuk Balcı’nın kendi bestelerinden oluştu. Selçuk Balcı, bugüne kadarki çıkardığı kişisel albümünün dışında birkaç film ve dizinin de müziklerini yaptı.  Bizum Hoca, Moskova’nın Şifresi: Temel ve Benim İçin Üzülme gibi yapımlara kendi bestelerinden birkaç parça verdi.

Selçuk Balcı Konser Sahne İletişim

Selçuk Balcı Yetkili Menajeri

Selçuk Balcı Menajer Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Selçuk Balcı ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050