Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Retrobüs

Retrobüs  Grubu Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Retrobüs Grubu Biyografi.

Retrobüs 60’ların, 70’lerin ve 80’lerin efsane isimlerini anarak, dönemin unutulmaz eserlerini yorumlayan bir müzik grubudur. 

Retrobüs Menajer Telefonu, Retrobüs Sahnede giydiğimiz dönem kostümleri, kullandığımız aksesuarlar ve ses taklitleriyle konserlerimiz aynı zamanda tiyatral bir gösteri havasına bürünür ve bu da Retrobüs‘ü benzeri diğer gruplardan ayırır. 

Retrobüs Menajeri Kim?, Retrobüs Konseptimiz 7’Den 70’e herkese ve her kesime hitap ederek büyük ilgi görmüş ve beğeni toplamıştır. Bunun en güzel göstergesi kısa zamanda sahne aldığımız büyük festivaller, konserler, tv programları ve sosyal medya’da sayısı hızla artan takipçi sayısıdır.
Retrobüs ismi anlaşılacağı üzere “Retro” ve “Bus” kelimelerinden türetilerek tarafımızdan bulunmuş bir isimdir. 


Retrobüs Menajerlik İletişim Telefonu, İsmi koyarken hedeflediğimiz tema; kendimizi bir araç olarak görüp dinleyenleri küçük bir zaman yolculuğuna çıkartarak efsane isimleri ve unutulmaz eserlerini canlı dinliyormuş hissiyatına kapılmalarını sağlamaktır. 

Retrobüs yetkili menajerlik telefonu, Retrobüs Yani insanların bizi araç olarak görmelerini istiyor ve taklitlerin her zaman asıllarını yaşatacagı bilincini taşıyoruz. Maksadımız yeni Cem Karaca‘lar Barış Manço‘lar olarak gündem yaratmak değil tam aksine söz konusu üstadlari onlara layık bir müzikalite ve tiyatral bir gösteri ile anmaktir.

Retrobüs Yetkili Menajerlik

Retrobüs Menajerlik

Retrobüs Grubu Menajerlik

Not : Firmamız Retrobüs Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050