Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Pilli Bebek

Pilli Bebek Grubu’ nun Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Pilli Bebek Biyografi.

Pilli Bebek 1993’de Ankara’da kuruldu. 

Pilli Bebek Menajer Telefonu, Pilli Bebek 1990′ ların sonlarına yaklaşıldığında, ortaya çıkan şarkılarını bir albümde toplamaya karar vererek stüdyo çalışmalarına başladı.

Pilli Bebek Menajeri Kim?, Pilli Bebek Grubun ilk albümü “Uyandırmadan” Turgut Berkes yönetiminde 1998-1999 yıllarında kaydedildi. 

Pilli Bebek Menajerlik Telefonu, Pilli Bebek Bir yandan sahne ve konser programları devam ederken, öte yandan ilk albümünde yayımlanması Pilli Bebek dinleyicilerinin sayısının artmasını sağladı. 

Pilli Bebek Grubu Menajer Telefonu Numarası, Pilli Bebek Grup, yeni albümü “Olsun” la, yeni bir rock anlayışını benimsiyor ve Türkiye’nin henüz oluşmakta olan müziğine, gelecekte de değerlendirilebilir müzikal açılımlarını, özenli bir Türkçeyle sunuyor. 

Pilli Bebek Yetkili Menajeri Kim?, Pilli Bebek Bugüne farklı oluşumlarla gelen Pilli Bebek’ in kadrosu, gitar ve vokalde Cem Kısmet, bas ve geri vokalde Volkan Topakoğlu, gitar ve geri vokalde Emre Yalçıntaş, davulda Emre Günaydın, klavyede Evren Karakul ve perküsyonda Sonat Özer’den oluşmakta. 

Pilli Bebek Grubu Konser Sahne Bütçesi, Pilli Bebek Grubun ikinci albümünün prodüktörlüğünü Cem Kısmet ve Uğur Memiş üstlenmiş. 

Pilli Bebek resmi tek menajeri telefonu, Pilli Bebek başarıyı, “tasarlanmış olanla hayata geçirilenin örtüşmesi” olarak tanımlıyor.

Pilli Bebek Konser Organizasyon Bütçesi

Pilli Bebek Menajeri

Pilli Bebek Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Pilli Bebek Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050