Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Piiz Grubu

Piiz Grubu Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Piiz Grubu Biyografi.

Piiz Grubu 2003 yılında Eskişehir’de kurulan Piiz 2005 yılında ‘’Ümit Sayın’’ın ‘’Vazgeç Gönül’’ adlı parçasını yeniden düzenledi ve bu çalışma internetteki paylaşım sitelerinde büyük ilgi gördü.

Piiz Grubu Menajer Telefonu, Bu ilgi grubun tüm ülke çapında tanınmasına sebep oldu. Besteleri de bu tarihten itibaren doğmaya başlayan Piiz, Eskişehir’de düzenli olarak sahne almaya, bestelerini ve kendine has düzenlemelerini sahnede seslendirmeye başladı. Ekip 2006 yılının sonlarında zorunlu kadro değişikliğine gitti ve ‘’Emir Yaşar (Vokal) ile Muzaffer Doğan (Klavye, Synthesizer) ‘’ gruba dahil oldu. 

Piiz Grubu Menajeri Kim?, Piiz Grubu Yeni haliyle grup, müziğini dinleyicileriyle buluşturmak için Türkiye’nin birçok şehrinde ve yurt dışında sayısız konserler verdi. Bu sayede de kendine özgü bir dinleyici kitlesi kazanmayı başardı. 2006 yılında Çağrı Güven yönetmenliğinde ‘’Hadi Denizim’’ adlı kendi bestesine bir video klip çekti. 2007 yılında ‘’Yeditepe Üniversitesi Müzik Kulubü’’nün düzenlediği ‘’Pure Challenge’’ adlı cover yarışmasında Nazan Öncel ’in ‘’Gitme Kal Bu Şehirde’’ ve Barlas Erinç ‘in ‘’Aşka Dair’’ eserlerini yeniden düzenleyerek 1.oldu. 

Piiz Grubu yetkili menajerlik iletişim telefonu, Piiz Grubu Bu yıl içinde Türkiye’nin sevilen sanatçılarından,ünlü yorumcu ‘’Müslüm Gürses’’ ile Eskişehir 222Park ‘ta sahne aldı ve konserin ulusal basında büyük ses getirmesiyle grup , yüzünü birçok televizyon programında gösterme şansı buldu. 2008 yılında yeniden zorunlu bir değişiklikle ‘’Mehmet Dudarık (Davul)’’ gruba dahil oldu ve grup son halini aldı. Aynı yıl içinde Yüxexes dergisi tarafından’’ Yılın En İyi Amatör Grubu Ödülü’’ne layık görüldü.  Bu tarihten itibaren albüm çalışmalarına başlayan grup 2010 yılı nisan ayında Ankara MK2 Stüdyosu’nda ‘’Erkan Tatoğlu’’ prodüktörlüğünde kaydettiği,sadece kendi bestelerinden oluşan ‘’Kardem’’ isimli ilk stüdyo albümünü Seyhan Müzik etiketiyle yayınladı. 

Piiz Grubu grubunun menajerine nasıl ulaşırım?, Piiz Grubu Albümle aynı adı taşıyan ‘’Kardem’’ isimli şarkıya yönetmenliğini ‘’Ömer Öztürk’’ ün yaptığı bir de video klip çekti. Albümün 2. Video klibi ‘’Barış Murathanoğlu’’ yönetmenliğinde çekilen ‘’Farkında Mısın’’ adlı parça oldu.

Piiz Grubu Yetkili Menajerlik

Piiz Grubu Menajerlik

Piiz Grubu Menajeri

Piiz Menajeri Kim

Not : Firmamız Piiz Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050