Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Necati Ve Saykolar

Necati Ve Saykolar Grubu Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajer Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Necati Ve Saykolar Biyografi.

Necati Ve Saykolar Rock müzik tabanlı interaktif performans grubu olan NECATİ VE SAYKOLAR 2008 yılında Necati KARADAYI (bağ. Vocal) ve Alper KAYMAN (E.Gitar, Vocal önderliğinde kurulmuştur.

Necati Ve Saykolar Menajer Telefonu, Necati Ve Saykolar Yaptıkları müzikal performansla kendilerine farklı bir kulvar yaratan grup ilerleyen zamanlarda bu tarzı daha da geliştirecek yol arkadaşlarıyla birleşerek kitlesini daha da genişletmiştir . 

Necati Ve Saykolar Yetkili Menajerlik, Necati Ve Saykolar Grup sırasıyla Barış ŞANLISOY (bass gitar) ve Serhat ERGÜR’ün (davul) katılımıyla zenginleşen kadrosunu halen korumaktadır. 

Necati Ve Saykolar Menajerinin Telefonu, Necati ve SAYKOLAR grubu repertuarlarındaki farklılık ve yorumlarındaki çeşitliliği sahne aldığı bir çok platformda (hayal kahvesi zincirleri , gençlik festivalleri ve şehir festivalleri ) hedef kitleye başarıyla aktarmıştır.

Necati Ve Saykolar Grubu Menajerlik İletişim Telefonu, Necati Ve Saykolar Grubun ilk abümü olan “Dur , Bak , Dinle ,Geç ” projesi bu farklı tarzın eğlenceli bir sunumudur.

Necati Ve Saykolar yetkili menajerinin telefonu, Necati Ve Saykolar 70 li ve 80 liyılların Yerli ve Yabancı guruplarının müziklerinden etkilenen NECATİ ve SAYKOLAR beste ve sahne performanslarında o yılların Sound’larını kendilerine örnek alıp günümüz müzik tarzlarına uyarlamakta sahnelerine bir parça interaktif tiyatral performans eklemektedir. 

Necati Ve Saykolar Konser Festival Sahne Bütçesi Fiyatı, Necati Ve Saykolar Tüm Türkiye de en önemli Performans mekanlarında akrif olarak çalmakta olan Necati ve Saykolar her yıl başta Almanya,Hollanda,Fransa,Belçika gibi Avrupa ülkelerine Turne düzenlemekte oradaki sevenleri ile bir araya gelmektedir.

Vokal Bağlama Necati KARADAYI
Davul Serhat ERGÜR
Elektirik Gitar Vokal Alper KAYMAN
Bas Gitar Vokal Barış ŞANLISOY

Necati Ve Saykolar Konser Organizasyon İletişim

Necati Ve Saykolar Yetkili Menajerlik

Necati Ve Saykolar Menajerlik

Necati Ve Saykolar İletişim Telefonu

Not : Firmamız Necati Ve Saykolar Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net