Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Nadide Sultan

Sanatçı Nadide Sultan’ ın Konser, Festival, Düğün Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Nadide Sultan Biyografi.

Nadide Sultan 15 Kasım 1976 tarihinde İstanbul‘da Zeynep Kamil Hastanesin’de doğmuştur.  Nadide Sultan Aslen Konya‘lıdır. 

Nadide Sultan Menajer Telefonu, Nadide Sultan İlkokulu İdealtepe İlkokulunda okudu. , İdealtepe İlkokulu’nda okurken halk müziği korosunda, halk oyunları ekibinde ve bando takımında görev aldı. 

Nadide Sultan Yetkili Menajerlik İletişim Telefonu, Nadide Sultan Orta ve lise eğitimini ise Fenerbahçe Ortaokulu ve Lisesinde tamamlamıştır.

Nadide Sultan Menajeri Kim?, Nadide Sultan Fenerbahçe Lisesi’nde henüz orta ikide olmasına rağmen lise korosuna alındı.

Nadide Sultan Menajerlik Telefonu, Nadide Sultan Koroyu çalıştıran besteci Gündoğdu Duran yeteneğini fark edip ailesini müzik okuması konusunda ikna etti ve kendisinin de Nadide’ye ders vermeye başladı.

Nadide Sultan Konser Düğün Sahne bütçesi Fiyatı, Nadide Sultan Lisedeyken Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne gitti. 

Nadide Sultan’ nın menajerine nasıl ulaşırım?, Nadide Sultan Haftanın 3 günü Üsküdar’a 3 günü Marmara Musıki Cemiyeti’ne gitti.

 

Nadide Sultan Menajeri Kim, Nadide Sultan Menajeri İletişim,

Nadide Sultannın telefonu, Nadide Sultan Daha sonra MSM‘nin (Müjdat Gezen Sanat Merkezgirdi ve ilk sahne çalışmalarını da orada kurduğu grubuyla gerçekleştirdi. 

Nadide Sultan . İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Devlet Konservatuarı’na üçüncülükle girdi. İkinci yılında anne babası ayrıldı.

Altay, Coşkun Sabah, Fatih Ürek, Aydın ve Emel Sayın gibi isimlere vokal yaptı. Tek başına sahneye çıktığı mekanlar da oldu. Çeşitli barlarda çalıştı.

1997’de henüz Konservatuar ikinci sınıftayken Garo Mafyan‘ın prodüktörlüğünü üstlendiği ‘Vuslata Beş Kala’ ilk albümünü çıkardı ve albümüne ismini veren şarkısıyla iyi bir çıkış yakaladı.

Yarım bırakmış olduğu üniversite eğitimine 2009 yılından itibaren geri dönen sanatçı, 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Ses Eğitimi bölümünden mezun olmuştur.

Nadide Sultan Yetkili Menajeri Kim

Nadide Sultan Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Nadide Sultan ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050