Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Murat Yılmazyıldırım

Sanatçı Murat Yılmazyıldırım’ ın Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Murat Yılmazyıldırım Biyografi.

Murat Yılmazyıldırım 1964 İstanbul doğumlu olan Murat Yılmazyıldırım, liseden sonra Kadıköy Devlet Konservatuarı Kontrbas Bölümü’ne girdi. 

Murat Yılmazyıldırım Menajer Telefonu, Murat Yılmazyıldırım Fakat daha sonra okuldan ayrılıp alaylılar kervanına katıldı. 

Murat Yılmazyıldırım Menajeri Kim?, Murat Yılmazyıldırım Bu arada değişik enstrümanlara ilgi duydu ve kendi kendine çalmayı öğrendi.

Murat Yılmazyıldırım Menajerlik İletişim Telefonu, Murat Yılmazyıldırım 1993 yılında Murat Çelik ile birlikte Düş Sokağı Sakinleri grubunu kurdu. 

Murat Yılmazyıldırım Yetkili Menajeri Telefonu, Murat Yılmazyıldırım Düş Sokağı Sakinleri olarak 3 albüme imza attı. 
Murat Yılmazyıldırım sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, Murat Yılmazyıldırım Türkiye’nin pek çok yerinde 1000’e yakın konser vererek belki de bir çok grup ve sanatçının ulaşamadığı başarıyı elde etti. 

Murat Yılmazyıldırım telefonu menajeri kim?, Murat Çelik’in müziği bırakma kararından dolayı Murat Yılmazyıldırım müzikal yolculuğuna yalnız başına devam etme kararı aldı. 


Bugüne kadar 1000’in üzerinde söz yazıp, beste yapan ve 10 albüme imza atan Murat Yılmazyıldırım, gerek müzik tarzıyla gerekse hayat felsefesiyle hem hayranlarına hem de müzisyenlere yeni ufuklar açtı, bir çok gence yaşamsal esin kaynağı ve model oldu…

Düşsel bir dünyanın kapısından içeri girdiğimde 9.5.1964 tarihini gösteriyordu zaman. Ve dünya üzerindeki yolculuğum beni sevinçleri ve hüzünleri birbirine karışmış bu coğrafyada müzik denen sadık dostumla tanıştırdı.

Beni çoğunuz Düş Sokağı Sakinleri’nden tanır. Kiminizde solo olarak yaptığım albümlerden.

Murat Yılmazyıldırım Yetkili Menajeri Kim?

Murat Yılmazyıldırım Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Murat Yılmazyıldırım ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net