Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Murat Kekili

Sanatçı Murat Kekili’ nin Konser, Festival Sahne Büçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Murat Kekili Biyografi.

Murat Kekili 1968’ın İlkbahar aylarından Nisan’ın 18’inde Dünya’ya gelen Murat Kekilli. Aslen ve doğum olarak Adanalıdır. İlk olarak karpuz tarlasında çalışan sanatçı hayatına ekonomik zorluklarla başlamıştır. Bir arkadaşının vasıtası ile piyano ile tanışan Murat Kekilli adeta müziğe aşık olmuştur.

Murat Kekili Menajer Telefonu, Liseye kadar olan eğitimini Adana’da tamamlamış olan Murat Kekilli 1989 yılında askerliğini yapmak için şehrinden ayrılır ardında Adana’ya dönen Murat Kekilli 1993 yılında Adana Devlet Konservatuvarı sınavlarına hazırlanır. Sınavı kazanan Murat Kekilli Üniversite Eğitimine burada devam eder 1994 yılında Konservatuvardan ayrılan Murat Kekilli İstanbul’a taşınır.

Murat Kekili Konser Fiyatı, Burada bir müzik grubu ile sanatını icraat ederken aynı yıl içerisinde gruptan ayrılarak kendi grubunu yani Kilikyalılar’ı kurmuştur. Eşek Gözlüm albümü ile ilk müzik hayatına adım atan Murat Kekilli bu albümü 1966 yılında çıkarmıştır. Bu sırada Yolculuk Grubu ile yeni çalışmalar çıkarmaya başlar.

Murat Kekili Menajerlik Telefonu Numarası, Tarihler 1999 yılını gösterdiğinde Murak Kekilli o efsanevi albümünü çıkarmaya hazırlanmıştır. Bu Akşam Ölürüm albümünü Boğaziçi Müzik ile anlaşarak çıkartan Murat Kekilli istediği geri bildirimi dinleyicisinden alabilmiştir. Bu albümünden sonra kendini tüm Türkiye’ye tanıtan Murat Kekilli bir süre medyadan uzaklaşır ve albüm çalışması yapmaz olur. 2002 yılında yine aynı müzik ekibiyle yani Boğaziçi Müzik ile Yedialtı albümünü çıkartır. Her daim aynı şirket ile çalışan Murat Kekilli 2004 yılında da Avara albümünü çıkarmıştır. Geri kalan albümleri ise şu şekildedir;

Murat Kekili Menajeri, Murat Kekili Menajerlik,

2006 Bir Ahir Zaman
2010 Kalbimdeki Darp
2013 Gümüş Teller

sanatçı Murat Kekili menajer telefonu, Her albümünde Boğaziçi Müzik ile çalışan Murat Kekilli albümleri arasında sadece Kalbimdeki Darp adındaki albüme klip çekmiştir. Bu klip ile her yere ulaşan ünlü sanatçı başarısını sürekli olarak yükseltmiştir. Her daim insanlara yardımsever şekilde yaklaşan Murat Kekilli sakin yaşamı ve gözlerden uzak bir hayat sürmesi ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.Hafif Rock şarkılarından en çok sevileni ise Bu Akşam Ölürüm’dür. Konserlerine devam eden Murat Kekilli hayatını İstanbul’da devam ettirmektedir.

Murat Kekili Menajerlik Telefonu

Murat Kekili Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Murat Kekili ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050