Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Mor ve Ötesi

Mor ve Ötesi Grubu’ nun Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Mor ve Ötesi Grubu Biyografi.

Mor ve Ötesi Türk rock müziğinin yaşayan değeri olan grup Mor ve Ötesi, 1995 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Kerem Kabadayının davul çaldığı, Harun Tekinin hem vokal yaptığı hem de gitar çaldığı, Derin Esmerin de vokal ve gitarda yer aldığı, Alper Tekinin ise bas gitar çaldığı grup, kısa zamanda Türk rock müziğine damgasını vurmuştur.

Mor ve Ötesi Menajer Telefonu, Mor ve Ötesinin ilk albümü, 1995 yılında kayıt altına alınmaya başlandı. Şehir isminin verildiği bu albüm, tamamen Mor ve Ötesi menşeili şarkılardan oluşmaktaydı. Bu haliyle, 1996 yılında piyasaya sürüldü. Aynı albümde yer alan “Yalnız Şarkı” parçasına çekilen klip ise, grubun ilk video klibi olmuştu. Bırak Zaman Aksın isimli ikinci albüm ise, 1999 yılının Mart ayında satışa sunuldu. O yıla kadar, Mor ve Ötesinin gerçekleştirdiği en önemli canlı performans, 9 Aralık 1999 tarihli konserdi. Placebo grubunun önünde sahneye çıkmışlardı.

Mor ve Ötesi menajerlik telefonu, Mor ve Ötesi, 2002 yılının Nisan ayında, 6 şehirden oluşan ilk Türkiye turnesine çıktı. İstanbulda, 2 Temmuz 2002 tarihinde gerçekleştirilen “H2000 Festivali”nde, grup mükemmel bir konser verdi. Yerel ve ulusal basına da çıkan bu konseri, neredeyse beş bin kişi canlı olarak izlemişti. Anti militarist kimliği ile öne çıkan grup, 2003 yılında “Savaşa Hiç Gerek Yok” isimli parçayı besteledi. 

Mor ve Ötesi grubunun menajerine nasıl ulaşırım?, Mor ve Ötesi Bu şarkı, ülkenin önde gelen isimleri ile birlikte söylendi. Bir Ankara konserinde ise, bu şarkı, yüz bin dinleyici ile birlikte seslendirildi. Mor ve Ötesi, 2004 yılının Nisan ayında, popülaritesini en yükseğe çıkartan “”Dünya Yalan Söylüyor”” isimli albümünü yayımlandı. Albümdeki “Cambaz” parçası, büyük ses getirdi.Aynı zamanda, “Mustafa Hakkında Herşey” filminin müziklerinden olan “Bir Derdim Var” isimli parça, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Film Şarkısı” seçildi ve “Altın Portakal” ödülüne layık görüldü. 

Mor ve Ötesi Menajer Telefon Numarası, Mor ve Ötesi Aynı yıl, bir çok otorite ve müzikal anlamda yetkinliği olan kitle tarafından, bu parça, yılın şarkısı olarak değerlendirilmişti. Yaklaşık 250.000 adet satan “Dünya Yalan Söylüyor” albümü, Blue Jean isimli rock dergisi tarafından “Tüm Zamanların En İyi Türkçe Rock Albümü” ve Billboard dergisi tarafından “Son On Yılın En İyi İkinci Türkçe Rock Albümü” seçilmişti. Mor ve Ötesi grubunun bir başka özelliği ise, Türkiye’yi “53. Eurovision Şarkı Yarışması”nda temsil etmiş olmasıydı. 

Grup Mor ve Ötesi Menajerinin Telefon Numarası Ne ?, Mor ve Ötesi 2008 yılında gerçekleştirilen bu yarışmaya, “Deli” isimli şarkı ile katılan grup, birçok dinleyici tarafından, Türkçe şarkı seçmeleri sebebiyle takdir edilmişti. Tarih 24 Kasım 2008i gösterdiğinde, grup “Başıbozuk” isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Grubun yedinci stüdyo albümü olan “Masumiyetin Ziyan Olmaz” eseri, 12 Mayıs 2010 tarihinde piyasaya sürüldü. “Yorma Kendini” ve “Araf” isimli iki felsefi parçaya video klipler çekildi. Ardından “Sor” ve “Bisiklet” klipleri birbirini izledi.

Mor ve Ötesi yetkili menajeri iletişim telefonu, Mor ve Ötesi, son albümleri olan “Güneşi Beklerken” isimli çalışmayı, 17 Aralık 2012 tarihinde piyasaya sürdü. Mor ve Ötesi, dar kalıplarda kalmış Türk rock müziği adına, hızır gibi yetişmiş bir inovasyonu temsil etmektedir. 

Mor ve Ötesi’ nin menajeri telefonu, Mor ve Ötesi Felsefi açıdan irdelendiğinde pek çok anlamı olan şarkı sözleri, toplumsal olaylara duyarsız kalmadan ses çıkarmaları, kliplerinde sosyal mesaj vermeyi ihmal etmemeleri, politik duruşları ile ülke sorunlarına kafa yoran gençleri cesaretlendirmeleri gibi pek çok özellik, Mor ve Ötesi grubunu farklı ve ayrı bir yerde tutmayı sağlayabilmiştir. Üyeleri, sadece müzik ile değil, spor, siyaset ve sanatın farklı dalları ile de ilgilenmektedirler.

Mor ve Ötesi Yetkili Menajeri İletişim

Mor ve Ötesi Menajer İletişim Telefonu

Mor ve Ötesi Yetkili Menajerlik

Mor ve Ötesi Grubu Menajeri

Not : Firmamız Mor ve Ötesi Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050