Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Metin Şentürk

Metin ŞENTÜRK Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Metin ŞENTÜRK Kimdir?.

Metin Şentürk 1966  yılının Mayıs 16′ da dünyaya gelmiştir. Metin Şentürk Kosova‘ dan göçüp İstanbul Fatih’e yerleşmiş, 7 çocuklu bir ailenin sondan ikinci çocuğudur. Metin Şentürk menajer telefonu aşağıda yazmaktadır.

Metin Şentürk Sonradan babası dahil ailesinden altı kişi de çeşitli sebeplerle kör olmuştur. Metin Şentürk Üç yaşında masadan düşme sonucu gözlerini kaybetmiştir. Metin Şentürk yetkili menajer telefonu 02123432355′ dir.

Metin Şentürk İstanbul İstinye körler okulunda 8 sene yatılı okuyarak eğitim almasının ardından  Büyükçekmece lisesinde normal öğrenciler ile birlikte okumuş ve mezun olmuştur. Metin Şentürk sanatçının telefon numarası iletişim bölümünde yer almaktadır.

Metin Şentürk İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Türk Musikisi Devlet Konservatuvarın’ dan 1988 yılında mezun oldu. Metin Şentürk İlk albümü başarı sağlamadı ve dört yıl ara verdi. Dört yıl sonra iyi bir çıkış yaptı. `Kahpe Bizans` filminde küçük bir rol oynadı. Metin Şentürk adeta kör talihine inat, başarıya ve şöhrete ulaştı.

Metin Şentürk ile merak ettiklerini Metin Şentürk sanatçının menajeri kim?, sanatçı konser, festival , düğün, yılbaşı sahne fiyatı gibi konular ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Metin Şentürk Konser Etkinlik İletişim Telefonu

Metin Şentürk Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Metin Şentürk ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :