Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kemal Doğulu

Kemal Doğulu Menajerlik Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Kemal Doğulu Kimdir?.

Kemal Doğulu Mersinde 5 çocuklu bir ailenin oğlu olarak 1979 Ekim ayının 14 dünyaya geldi.

Kemal Doğulu Menajeri İletişim, Kemal Doğulu ünlü oyuncu Kemal Doğulunun kardeşidir. Kemal Doğulu en büyük hayali ünlü bir kadın kuaförü olmaktı, bu hayalinin peşinde kuaför olmak için evde gizli gizli kız kardeşlerinin saçının kesmeyle işe başladı.

Kemal Doğulu Menajerlik İletişim, Kemal Doğulu 12 yaşına geldiğinde Mersinde kuaför olan kuzenin yanında çırak olarak işe başladı. Kemal Doğulu sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, 

Kemal Doğulu lisenin ardından Urfa Harran üniversitesi pazarlama bölümünü kazandı. İstanbul hayatı babasının yanına Amerikaya gitmek için İstanbu’ la vize başvurusu yapmak için gittiğinde başladı, Kemal Doğulu İstanbul’ da kuaför dükkanı olan kuzenin yanında işe başladı.

Kemal Doğulu Yetkili Menajeri İletişim Telefonu, Kemal Doğulu moda dergilerine saç tasarımları yapmaya başladı. Kemal Doğulu Menajer Telefon Numarası, 

Kemal Doğulu ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa Kemal Doğulu menajeri iletişimi konser sahne fiyatı gibi bilgileri aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden alabilirsiniz.

Not : Firmamız Sanatçı Kemal Doğulu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :