Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kalben

Kalben Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Kalben Hakkında.

Kalben Asıl adı Kalben Sağdıç olan fakat dikkat çekici bir o kadar da anlamlı ismi ile çıkış yapan Kalben 1986 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiştir.

Kalben Menajer Telefonu, Kalben Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden burslu olarak mezun olan Kalben aynı üniversitede Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yüksek lisansını da tamamlamıştır.

Kalben Menajeri Kim?, Kalben Müzik ile tanışıklığı henüz 8 yaşında başlayan Kalben ilk olarak annesinin hediyesi olan klavye ile müzikle ilgilenmeye başlamış ardından 14 yaşında da ilk gitarını eline almıştır.

Kalben sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, Kalben’in İstanbul macerası ise üniversiteden mezun olduktan sonra kendi ayakları üzerinde durmak amacıyla başlamıştır.

Kalben yetkili menajeri telefonu, Kalben Ankara’dan İstanbul’a taşınan Kalben ilk zamanlarda marka müdürü, editörlük, proje yöneticiliği gibi görevlerde çalışmıştır.

Kalben konser festival iletişim telefonu, Kalben Bu sırada arkadaş ortamlarında ya da çok nadir çeşitli mekanlarda sahne alan şarkıcı, 2014 yılında yalnızca gitarının eşlik ettiği “Sadece” şarkısını söylerken videoya alınmış bu video kısa zaman 

 

içerisinde Türkiye Sofar Sounds videoları içerisinde tıklanma rekorları kırmıştır.

Kalben menajerine nasıl ulaşırım, Kalben İstanbul’da bir çok mekanda sahne almış, Caz festivallerinde sahneye çıkmış ve konserler vermiştir.

Kalben yetkili menajeri telefonu, Kalben Kendine has bir hayran kitlesi kazanan ve müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Kalben’in ilk albümü ise 2016 Şubat ayında dinleyici ile buluşmuştur. 

Kalben Konser Etkinlik İletişim Telefonu

Kalben Yetkili Menajeri Kim

Kalben Telefonu Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Kalben ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :