Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İsmail Türüt

Sanatçı İsmail Türüt’ ün Konser, Festival, Düğün Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

İsmail Türüt Biyografi.

İsmail Türüt  8 Haziran 1965 tarihinde Rize, Ambarlık köyünde doğmuştur.  Bir abisi ve bir erkek kardeşi ile bir kız kardeşi vardır. İlkokulu doğduğu köyde okudu.

İsmail Türüt Menajer Telefonu, Annesi Hamdiye Tstafa Türüt, çay fabrikasında işçi idi.  İlkokul çağında yaz aylarında Cimil Yaylasında çobanlık yapardı. 1979 yılında 14 yaşında iken İstanbul‘a geldi. İlk olarak Bahçelievler’de bir yakınının sahibi olduğu markette işe girdi. 

İsmail Türüt telefonu menajerine nasıl ulaşırım, Bir yıl çalıştıktan sonra bu kez Bebek’te bir fırında çalışmaya devam etti. Bu arada da hem çalışıp hem de çay bahçelerinde, düğün salonlarında ve üçüncü sınıf gazinolarda uvertür olarak çıkmaya başladı. 1982 yılında Laz Uşağı ile adlı ilk albümünü çıkardı. 

İsmail Türüt Menajeri Kim, İsmail Türüt Menajeri İletişim,

İsmail Türüt Menajeri Kim, İsmail Türüt Menajeri İletişim,

İsmail Türüt Yetkili Menajeri Kim, İsmail Türüt Kanal 7, TGRT, Flash TV‘de Türüt Showu ile Kanal 7 ve Flash TV’de Fıkralarla Türkiye ve Meltem TV’den “Türütten Türküler” programı sundu. TGRT’de Tirvana ve Kanal 7’de Naber Bacanak adlı dizide başrol’ü oynadı. 

İsmail Türüt konser düğün sahne fiyatı ne akadar, İsmail Türüt Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere en çok konser veren 5 sanatçıdan bir tanesidir. 2010 yılında “Kırktan Sonra” albümü piyasa Türkiye ve yurtdışında birçok Avrupa ülkesinde satışa sunuldu. 

İsmail Türüt menajerlik telefonu, Vizyon Türk TV‘de Türüt Show programı yapmıştır. 1998 yılında İbrahim Tatlıses‘in sahibi olduğu İDOBAY müzik firmasına transfer oldu. İDOBAY firması kapanınca İskender Ulus‘un sahibi olduğu Ulus Müzik firması ile anlaştı.

İsmail Türüt Konser Etkinlik İletişim

İsmail Türüt Menajerlik İletişim

İsmail Türüt Yetkili Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı İsmail Türüt ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050