Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Flört

Flört Grubu Konser Organizasyon Sahne Bütçesi,Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Flört Grubu Biyografi.
Ozan Kotra
Flört Menajer Telefonu, 2 Ocak 1975 Tarihinde İstanbullu bir ailenin ilk çocuğu olarak doğan ve tam adı Fethi Ozan Kotra olan sanatçı, küçük yaşlardan itibaren sanatla ilgilenmeye başladı. Henüz 3-4 yaşlarında resim çizmeye başlayan Kotra, İtalyan çizgi romanlarına aşırı ilgisi yüzünden, annesinden okumayı öğretmesini istedi ve öğrendi. Flört şarkılarının da kahramanlarından biri olan annesinden sanatçı olması yolunda hep destek almıştır. Kendi müziğine Pendik Sound demesine sebep, doğup büyüdüğü, gençliğinin büyük bir kısmını geçirdiği eski balıkçı kasabası Pendik’te ilk ve orta öğrenimini tamamladı. 1987 Senesinde zamanının en önemli mizah dergisi Gırgır’da karikatürleri yayınlandı ve çocuk yaşta pekçok mizah dergisinde karikatür çizdi. 1989 Senesinde Pendik Lisesinde Ata Akdağ ile tanıştı ve bu tanışıklık onu müzik dünyasında uzun bir yolculuğa çıkarttı.

Flört Menajerİ Kim?, Çocukluğundaki ilgi alanlarından biri olan “dublaj” sonraki yıllarında yarı hobi niteliği kazandı ve sayısız yabancı film, dizi ve çizgi filmde seslendirme ve dublaj yönetmenliği yaptı. Şarkı yazarlığı ve kendine has sesinin yanı sıra, gitar, bas gitar, piyano, armonika gibi çeşitli enstürman çalan Kotra evli ve Poyraz isminde bir erkek çocuk babasıdır. Hayvansever, yarı zamanlı bir denizci ve aktivisttir.
Ata Akdağ

Flört grubunun menajerine nasıl ulaşırım?, Flört 3 Mayıs 1975’de Çorlu’da doğdu. 12 yaşında dinlediği toplama bir The Beatles albümü, müziğe ilgi duymasında büyük rol oynadı. 1989 yılında Ozan Kotra ile tanıştı ve 1991’de beraber kurdukları Bekarlar ile müzik kariyerine başladı. Grubuyla beraber, henüz lise yıllarında Göztepe Parkı ve Taksim Meydanı’ndaki rock festivallerinde, yanı sıra Taksim Bilsak’da sahne aldı.Pendik Balkan Sanat Tiyatrosu ve Karşıyaka Belediye Tiyatrosu için oyun müzikleri besteledi. Müziklerini bestelediği Hasan Ağa’nın Karısı (Hasanaginica) adlı oyunda oyuncu olarak da görev aldı.1998-2000 arasında, tüm Türkiye’de tanınan ve önemli liste başarılarına imza atan Kim Bunlar grubunda şarkı yazarı/vokal/klavye görevlerini üstlendi. 2000 yılında kurulan Flört grubunun ilk albüm kadrosunda yer aldı. 2001 yılında eğitim hayatına başladığı YTÜ Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nden 2010 yılında Yüksek Onur Derecesi ile mezun oldu. Yüksek Lisans öğrenimini de yine aynı üniversitenin Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde yaptı ve 2014’de mezun oldu. ‘Müzik sektöründe işitme sağlığı’ konulu araştırmalarıyla, Türkiye’de bu alanda yayınlanmış ilk akademik teze imza attı. 

Flört Grubu Menajerlik Telefonu, YTÜ, Bahçeşehir Üniversitesi ve İstanbul Tıp Fakültesi’nde konuyla ilgili seminerler verdi. Türkiye’de yürüttüğü çalışmaların öyküsü ve sonuçları Canadian Hearing Report dergisinde yayınlandı. 2003-2015 yılları arasında sanatçı Feridun Düzağaç’ın albüm ve konserlerinde yer aldı. 2012’de tamamı kendi bestelerinden oluşan bir progresif rock projesi olan Yaya ile “Bay A.’nın Hikayesi’ adlı bir albüm yayınladı. Türkiye’den ve dünyadan önemli davulcuları buluşturan, aralarında Ari Hoenig, Ludwig Afonso, Volkan Öktem ve Turgut Alp Bekoğlu gibi isimlerin de bulunduğu Bir de Benden Dinle – Drum Experiment projesinin bestesini yaptı. MSG üyesi bir besteci olan Ata Akdağ, 2015’de kurucusu olduğu Flört grubuna tekrar dahil oldu.

Çağatay Kehribar

Grup Flört Menajeri Telefonu, 2 Temmuz 1975 yılında Bartın’da doğdu. 1987 yılında İstanbul’a geldi. 1993 yılında İzmit’e üniversite okumak için gitti ve orada gitar çalmaya başladı. Kısa sürede Mavi Yelken adlı gruba elektro gitar çalarak dahil oldu. 1996 yılında müzik hayatına İstanbul’da devam etme kararı verdi ve kesin dönüş yaptı. 1997 yılında Yaşar Kurt’la ikili sahneler yapmaya başladı. Müzisyenliğin yanı sıra, bir çok albümde kayıt ve mix mühendisliği yapıp, elektro gitar çaldı.  2000 yılında Flört grubunun kurucuları arasında yer alarak, kariyerinde yeni bir sayfa açtı. 2006 yılında Ozan Kotra ve Timsah (Hakan Çağlar) ile birlikte Bay Papağan adlı ses kayıt stüdyolarını kurdu. Çağatay Kehribar profesyonel olarak dublaj sanatçılığı da yapmaktadır.


Hakan Çağlar (Timsah)

11 Kasım 1972’de Erzurum’da doğdu. 1980 yılında ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi. 1990 yılında Turgay Gülaydın’ın teşviki ile davul çalmaya başladı. Bir süre çeşitli rock ve punk gruplarında çaldı. 1993 yılında akademiye hazırlık kursunda Ozan Kotra ile tanışması onu Bekarlar grubuna dahil etti. 1994 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Akademisi’ne girdi. Yıllarca pek çok sanatçıya davul ve perküsyon çalarak eşlik etti. 1998 yılında Kim Bunlar’ın (Bekarlar) ilk albümü “Atabarı – Dağlar kızı Reyhan” ile büyük bir tiraj yakaladı. 2000 yılında Flört grubunun kurucu kadrosunda yer aldı. Tanınmış pek çok film ve reklamların sanat bölümünde dekor uygulama sanatçısı olarak çalışan Timsah (Hakan Çağlar), son dönemde Evliya Çelebi Seyahatnamesi hakkında bir resimli roman projesi hazırlamaktadır

Flört Yetkili Menajerlik

Flört Menajeri Kim?

Flört Grubu Menajerlik Telefonu

Flört Grubu Menajeri

Grup Flört Menajer İletişim

Flört Konser Festival İletişim

Not : Firmamız Flört Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050