Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Eypio

Sanatçı Eypio’ nun Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Eypio Biyografi.

Eypio 2016 yılında Günah Benim şarkısıyla büyük çıkış yakalayan EYPİO, aslında Türkçe underground rap müzik dünyasının yıllardır tanıdığı bir isim.  İlk yasal single çalışması Günah Benim ile EYPİO, yeraltından yer üstüne çıkan sıra dışı bir müzisyen.

Eypio Menajer Telefonu, Eypio 17 yaşında Hollanda’ya giden EYPİO, 24 yaşında Türkiye’ye döndüğünde farklı işlerde çalışarak 24 ülke gezmiş ve Türkçe underground rap müziğin yumruklarından biri olmuştu bile.

Eypio Menajeri Kim?, Eypio 2004 yılında Hollanda’da yabancı bir grupla rap yapmaya başlayan EYPİO, bir süre sonra tek başına çalışmaya başladı. Canlı performans insanı EYPİO’nun müziğinde melodik nakaratlar, dikkat çeken rap lirikleri ve farklı tarzlar bir arada bulunuyor.

Eypio Menajerlik İletişim Telefon Numarası, Eypio 1980 yılında Afganistan’daki savaş nedeniyle Türkiye’ye göç eden Afganistan Türkmeni ailesi sayesinde EYPİO; Türkmence, Hintçe, Azerice ya da Farsça müzikler ve farklı kültürlerle iç içe büyüdü.

Eypio yetkili menajerinin telefon numarası, Eypio Savaşın etkilerini yakından yaşamış ve dünyanın farklı yerlerine dağılmış geniş bir ailenin çocuğu olan EYPİO’nun müziğinde farklı hikayeleri ve susmayan cümleleri duymak mümkün.

Kendini rap yapabilen müzisyen olarak tanımlayan EYPİO, reggae, dancehall, rap, dub, arabesk veya elektronik müzik gibi bambaşka türleri denemeyi seviyor. Bu nedenle yaptığı müziğin türünü tanımlamak zor. Öte yandan onu sokaktan gelen bir modern çağ ozanı olarak nitelendirmek de yanlış olmaz.

Eypio konser organizasyon sahne fiyatı, EYPİO bu güne kadar 7 adet underground rap albümü yayınladı. 2016 yılı başında Burak King’le birlikte seslendirdiği ilk yasal single çalışması Günah Benim ile “Youtube’da günde 1 milyon izlenme”, bugüne kadar “150 milyon toplam izlenme” gibi sayılarla ve Spotify verileriyle 2016 yılının en çok dinlenen ve “sokaktan gelip sokağı ele geçiren” şarkısına imza atmış oldu. EYPİO son olarak Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Burak King ile birlikte “Yılın en iyi çıkış yapan solisti” dalında halk oylaması ile ödüle layık görüldü.

Eypio Menajeri Kim

Eypio Menajeri Kim

Eypio' nun Menajeri İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Eypio ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050