Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Davut Güloğlu

Sanatçı Davut Güloğlu’ nun Konser, Festival Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Davut Güloğlu Biyografi.

Davut Güloğlu 1972 yılında Rize’de doğdu.Memur bir baba ile ev hanımı bir annenin 11 çocuğundan yedinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Genç yaşında anne ve babasını kaybettikten sonra bir dönem futbola merak saran sanatçı, Rize Belediye Spor, Salaha Spor gibi amatör futbol klüplerinde 6 yıl futbol oynadı.

Davut Güloğlu Menajeri Kim, Ancak, içindeki müzik sevgisinin önüne geçemeyerek 1991 yılında İstanbul’a gelen Davut, İstanbul’da çeşiti ticari faliyetlerde bulunduktan sonra (fırın, market, sürücü kursu vb…) ailesinin büyük desteğiyle 1998 yılında ilk albümü “Sarılsam da olmayi” ile müzik dünyasına merhaba dedi.

Davut Güloğlu Menajer Telefon Numarası, Ancak Güloğlu, ilk alübümüyle beklediği başarıyı elde edemedi.Ancak Güloğlu yılmadı. Değerli sanatçı Arif Sağ’ın açtığı kurslara devam ederek müzikbirikimini geliştirdi.  Özel kurslarla çalışmalarına devam etti. Bu müzikal eğitimi kendi bilgi ve yetenekleri ile birleştirdi. 

Davut Güloğlu Yetkili Menajeri Kim, Davut Güloğlu Karadeniz ritimlerini günümüz müzik anlayışıyla yoğurarak albüldu. Bir çok eser besteleyen sanatçı bu albümünde kendi eserlerini seslendirirken diğer besteci ve söz yazarlarının eserlerini de yorumladı.
Davut Güloğlu Telefon Numarası, Davut Güloğlu ” NURCANIM ” albümünde dört eserin söz ve müziği, bir eserin müziği, bir eserin sözü kendisine aittir. İlk albümü için ” ben beni yansıtamadım ” diyen sanatçı memnuniyetsizliğini dile getirirken, sanatın eğitim ve çalışmalara gebe olduğunu kendisine bir kez daha kanıtlamış oldu. 

Davut Güloğlu telefonu menajeri kim, Bu doğrultuda uzun süren çalışma ve araştırmalar neticesinde ” NURCANIM ” albümünü yaptı. 2001 yılının ocak ayında çıkan bu albümün ilk klibini , ” NURCANIM ” ikincisini ise ” BENİM BÜYÜK ALLAHIM ” adli parçalarına çekti.Son zamanlarda en çok satan albüm listelerinde uzun bir süre baş sırayı çeken bu albüm çekilen her yeni klip ile de satış grafiğini yükseltiyor ..2,5 yıl aradan sonra bomba gibi bir albümle geri döndü. “Katula, Katula” ismini verdiği albümünü 2003 senesinde çıkaran Davut Güloğlu albümde söz yazarlığını da ortaya çıkardı.

Davut Güloğlu Menajeri Kim, Davut Güloğlu Menajeri İletişim,

Davut Güloğlu Menajeri Kim, Davut Güloğlu Menajeri İletişim,

Davut Güloğlu konser sahne fiyatı, On iki şarkıdan oluşan albümün aranjörü Suat Aydoğan. Davut Güloğlu’nun , bir şarkıda söz ve müzik, üç şarkı da ise söz yazarlığı yaptığı albüm 1,5 senelik bir çalışmanın ürünü…Albümün stüdyo çalışmaları ise tam 1500 saat sürmüş. İlk albümdeki uğurun bozulmamasını isteyen sanatçı bu albümde de a’dan z’ye aynı ekiple çalıştı.

Sanatçı Davut Güloğlu’ nun Menajeri Kim Telefon Numarası, Zeynel Abidin‘in çektiği fotoğraflarla yazın her rengini albüme taşıyan Davut Güloğlu ekranlara çıktığı ilk andan itibaren halkın büyük ilgi ve sevgisiylekarşılaştı. Her geçen gün sevenleri ve dinleyicileri artan sanatçı bu büyük
ilgiyi verdiği her yeni konserde çok daha yoğun hissediyor.

Davut Güloğlu Menajer İletişim Telefonu

Davut Güloğlu Yetkili Menajeri

Davut Güloğlu' nun Menajeri Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Davut Güloğlu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050