Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ceylan Koynat

Ceylan Koynat Menajeri Telefonu 02123432355 & Gsm. 0541232350

Ceylan Koynat Biyografi.

Ceylan Koynat 1989 yılında İzmir yeşilyurtta dünyaya gelmiştir. Ceylan Koynat ailesinin İstanbula taşınmasının ardından çok küçük yaşta İstanbul hayatı başlamıştır. Ceylan Koynat aslen Bitlis kökenlidir.

Ceylan Koynat Sanatçının ilk defa türkülerle buluşması ise yedi yaşındayken okulda düzenlenen yarışmada meydana gelmiştir, Ceylan Koynat Ortaokulun son yıllarında ise sanatçının hala unutamadığı dillere destan bir konser vermesi sanatçıyı sahneler taşmıştır. Ceylan Koynat menajerinin telefon numarası 05412323050′ dir.

Ceylan Koynat İlk Stüdyo deneyimi ise yine Nurettin İlhan’dan dinlediği Eziz Dostum adlı türküyle başlamıştır.Dinledikten sonra diline dolanan bu türkü, adeta sanatçının hayatını değiştirmiş ve mutlaka bu türküyü stüdyoda okuyup albüm yapmak istediğini yakın çevresiyle paylaşmıştır. 

Ceylan Koynat her yaptığı çalışmaları ile başarıdan başarıya koşmuş müzik listelerin en üst seviyesine çıkmayı başarmıştır.

Sanatçı Ceylan Koynat ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa Ceylan Koynat telefon numarası, menajeri telefonu, konser düğün fiyatı gibi konular için aşağıda yer alan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Ceylan Koynat Menajerlik İletişim

Ceylan Koynat Yetkili Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı Ceylan Koynat ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :