Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ceylan Koynat

Sanatçı Ceylan Koynat’ ın Konser, Düğün Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Ceylan Koynat Biyografi.

Ceylan Koynat 15 ekim 1989 yılında İzmir Yeşilyurt’ta dünyaya gelen Koynat, 40 günlükken İstanbul’a taşınmak zorunda kalmıştır. 
Ceylan Koynat Menajer Telefonu, Ceylan Koynat İstanbul’da büyüyen sanatçı as’len Bitlislidir. Küçük yaşlardayken evinden eksik olmayan sazlar türküler, sanatçının daha o yaşlardayken müzikle tanışmasına vesile olmuştur. 
Ceylan Koynat Menajeri Ki?, Ceylan Koynat Ailesinde genel anlamda müzik ön planda olmuştur ki sanatçının babasının sesi de dinlemeye değer niteliktedir. 
Ceylan Koynat Menajerlik İletişim Telefonu, Ceylan Koynat Sanatçının ilk defa türkülerle buluşması ise 7 yaşındayken okulda düzenlenen yarışmada meydana gelmiştir, Fırat Türküsü’yle.O dönemler hiçte aklına gelmemiş yaşı ilerleyince sanatçı olabileceği. 
Ceylan Koynat sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, Ceylan Koynat Ortaokulun son yıllarında ise sanatçının hala unutamadığı dillere destan bir konser vermesiydi. 
Ceylan Koynat konser düğün sahne fiyatı ne kadar?, Ceylan Koynat Konsere bağlamacı olarak gelen Sezgin Yaman, sanatçıyı farkeder Halk Eğitim Merkezi’ne yazdırır, kurslar ve dersler başlar. 
3 sene boyunca Halk Eğitim Merkezi’nde çok güzel günler geçiren Koynat’ın arabeske kaçan sesinden arada şikayetçi olan hocası Adem Sevinç, yine de onun sesine çok güvenerek ve severek eğitime aralıksız devam etmiştir.
Eğitim hayatında Adem Sevinç ile birlikte Pelin Karakuş ve Nurettin İlhan’da öncülük yapmıştır.
İlk Stüdyo deneyimi ise yine Nurettin İlhan’dan dinlediği Eziz Dostum adlı türküyle başlamıştır.

Dinledikten sonra diline dolanan bu türkü, adeta sanatçının hayatını değiştirmiş ve mutlaka bu türküyü stüdyoda okuyup albüm yapmak istediğini yakın çevresiyle paylaşmıştır.
“Dede” diye hitap ettiği ünlü menajer Mehmet Güçlü aracılığıyla çeşitli müzik hocalarıyla tanışan sanatçı, vokallik yapmaya başlamış ve bir çok sanatçıyla aynı kadroda çalışmış, halen çalışmaktadır. Sanat hayatında ilerleme gösteren Koynat; televizyon, sahne, konserler derken single albüm çıkarmıştır. 

Ceylan Koynat Menajerlik İletişim

Ceylan Koynat Yetkili Menajeri

Ceylan Koynat Menajeri Kim

Ceylan Koynat Konser Düğün Sahne Ücreti

Not : Firmamız Sanatçı Ceylan Koynat ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050