Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Burak King

Burak King Menajerlik Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Burak King Kimdir?.

Burak King 1992 yılında Holland’ da hayat gözlerini açmıştır. Burak King çocukluk ve gençlik dönemini Balıkesr’ de yaşadı.

Burak King Menajer Telefonu, Burak King Üniversiteyi Dumlupınar üniversitesinde beden eğitimi bölümünü bitirdikten sonra İstanbu’ la taşınıp Eypio lakaplı Abdurrahim Akça ile tanıştı, 

Burak King Menajerlik İletişim Telefonu, Burak King Eypio ile tanıştıktan sonra ilk ortak düet çalışmaları olan günah benim çalışmalarını çıkardılar.

Burak King Yetkili Menajeri Telefon Numarası, Burak King Eypio ile yaptıkları ortak çalışmaları olan günah benim bir anda en çok dinlenenler listesinde ilk 3 girdi. Burak King telefon numarası.

Burak King Menajeri Kim, Burak King ve Eypio nun ilk ve son ortak çalışması oldu ardından ikili tek başlarına sanat hayatlarına dvam etme kararları aldılar.

Burak King Menajeri İletişim, Burak King Eypio‘ dan ayrıldıktan kısa bir süre sonda kendine ait olan koştum hekime çalışması ile sanat hayatına kaldığı yerden yükselerek devam etti. Burak King Konser Sahne Fiyatı.

Burak King şu an İstanbul’ hayatına devam etmektedir. Burak King ile alakalı sanatçının menajeri konser sahne fiyatı gibi konular ve sorularınız için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Burak King Yetkili Menajerlik İletişim

Burak King Menajeri Kim?

Not : Firmamız Sanatçı Burak King ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :