Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Bulutsuzluk Özlemi

Bulutsuzluk Özlemi Grubu Konser Organizasyon Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Bulutsuzluk Özlemi Biyografi.

Bulutsuzluk Özlemi Nejat YavaşoğullarıVokal, elektro gitar… Doğma büyüme Anadoluhisarlı olan Nejat Yavaşoğulları, müziğe ilkokulda mandolin çalarak başladı. Haydarpaşa Lisesi’nde okuyan Nejat burada gitarla tanıştı. Üniversite yıllarında çeşitli gruplarla müzik çalışmalarını sürdürdü. Müzik üzerinde yoğunlaşan Nejat Yavaşoğulları Antalya Altın Portakal Şarkı Yarışması’nda en iyi sarkı ödülüne layık görüldü. 1980’li yılların başında Ferhan Şensoy Ortaoyuncular’la tiyatro müziği çalışmaları yaptı. 
Bulutsuzluk Özlemi Menajer Telefonu, Bulutsuzluk Özlemi 1986’da Bulutsuzluk Özlemi’ni kurdu. Bulutsuzluk Özlemi ile Türkiye’de müzik adına birçok ilke imzasını attı. Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık bölümünden mezun olan Nejat Yavaşoğulları halen restorasyon çalışmaları yapmaktadır. Müzisyen olarak Nejat, beste ve söz yazarlığının yanında grupta ritm gitar çalıp solistlik yapmakta. Bulutsuzluk Özlemi’nin liderliğini de üstlenen Nejat Yavaşoğulları, Türkiye’de birçok sanatçının yapamadıklarını başarmış, ileri görüşlü ve üretici bir sanatçı.
Bulutsuzluk Özlemi Menajeri Kim?, Bulutsuzluk Özlemi Şarkı sözlerindeki özgürlük, toplumsal olaylar üzerindeki hassasiyetini müziğine yansıtması, müziğinde ticari amaç gütmemesi ve konserlerde seyirciyle adeta bütünleşmesi zaten Nejat Yavaşoğulları’nın gerçek kişiliğini ortaya koyuyor. Türk rock müziğinin gelişimini en fazla etkileyen müzisyenlerin başında Nejat Yavaşoğulları’nı saymak bütün müzik eleştirmenlerinin buluştukları ortak nokta olsa gerek.
Sina KoloğluKlavye, piyano…
Bulutsuzluk Özlemi Menajerinin Telefonu, Bulutsuzluk Özlemi İstanbul doğumlu Sina Koloğlu müziğe dört-beş yaşlarında klasik piyano eğitimi alarak başladı. Galatasaray Lisesi mezunu olan Sina Koloğlu lise yıllarında tiyatro kolunda tiyatro müzikleri yaparak müzik hayatını sürdürdü. Liseler arası müzik yarışmalarında tiyatro müzikleri ile ödüller aldı. Bağımsız piyano konserleri verdi. Profesyonel olarak müziğe 1986 yılında Nejat Yavaşoğulları ile birlikte Bulutsuzluk Özlemi’nin kurulmasıyla başladı. Gazi Üniversitesi Yönetim Bilimleri’nden mezun olan Sina on sene Cumhuriyet gazetesinde çalıştı. Her konuda muhabirlik yapan Sina son bes senedir Milliyet gazetesinde televizyon sayfasını hazırlamaktadır. Ayrıca Rating Canavarı köşesinde köşe yazarlığını sürdürmektedir. Grubun en eski elemanlarından olan Sina Koloğlu Bulutsuzluk Özlemi’ni bu günlere taşıyan isimlerin başında gelmektedir.
Sunay ÖzgürBas Gitar…
Bulutsuzluk Özlemi Menajerlik Telefonu, Bulgaristan dogumlu Sunay Özgür iki yasinda ailesiyle birlikte Bursa’ya yerlesti. Liseyi Bursa’da bitirip Istanbul’a yerlesen Sunay, 16 yasinda gitarla basladigi müzik hayatini bas gitarla sürdürdü. Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Sunay, Columbus Recording Workshop’tan sertifika aldı. Mart 1996’da Bulutsuzluk Özlemi’ne katildi.1999 yılında kendi stüdyosunu kurarak (Kedi Müzik) reklam ve film müzikleri üretimine ağırlık verdi. Bu alandaki çalışmaları hala devam ederken 2007 yılında gruba tekrar katıldı.
Deniz DemirözElektro Gitar…
Bulutsuzluk Özlemi Menajeri Telefonu Numarası, Bulutsuzluk Özlemi Deniz Demiröz 16.05 1980 yılında Adapazarı’nda doğdu. 1994-1998 yılları arasında Bolu Güzel Sanatlar Lisesi’ nde okudu. Ana branş piyano yardımcı brans keman eğitimi aldı. 1998- 2004 yılları arasında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’n den mezun oldu. Ana branş klasik gitar yardımcı branş piyano-san eğtimi aldı. 2000-2005 yillari arasinda pek çok ünlü sanatçi ve guruplar ile sahne aldı. 2005 yılıdnda Türk Rock Müzigi soyagacinin gövdesi olarak kabul edilen Bulutsuzluk Özlemi adli grubun üyesi oldu. Bu zaman zarfinda sanatçi Bulutsuzluk 20.yil Dvd’si ve Harbiye Açikhava Konserlerinde aralarinda Sebnem Ferah, Duman, ve Mor ve Ötesi gibi grup ve sanatçilarin bulundugu bir albümünde yer almistir. Deniz Demiröz ‘Bulutsuzluk ÖzlemiEzginin Günlügü Tribute’ albümünde gitaristliginin yani sira parçanin düzenlemelerinde aranjmanlik yapmistir.Bulutsuzluk Özlemi 2009 ZAMSKA albümünde yine gitaristliginin yani sira albümün tüm düzenlemelerinde aranjmanlik yapmistir.
Bulutsuzluk Özlemi Menajeri Kim, Bulutsuzluk Özlemi Menajeri İletişim,

Bulutsuzluk Özlemi Menajeri Kim, Bulutsuzluk Özlemi Menajeri İletişim,

Bulutsuzluk Özlemi Grubu Menajeri Kim?, Albüm çalismalarinin yani sira sayisiz Üniversite-lise konserlerinde önemli festivallerde Tv programlarinda yer almistir.’Rock istanbul -Barisarock -Zeytinli Rock Festivali- Avea Patlican Konserleri …’ Kişisel sitesinde bestelerinden bazilarini dinleyenlerin begenisine sunmus bulunmaktadir. Müzisyenliginin yani sira bir Ögretmen de olan sanatçi Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde egitim vermektedir. Müzik Teorisi ve isitme Egitimi, Orkestra, Bilisim Destekli Müzik, Klasik-Elektro Gitar derslerine girmektedir. 12.Kasdav Liseler Arasi Müzik Yarismasinda sanatcinin hazirladigi gruplae En İyi Beste dalında ve basin özel ödülü En iyi kiz solist dalinda üçüncülük ve grup basin özel ödüllerine layik görülmüstür.

Bulutsuzluk Özlemi Yetkili Menajerlik

Bulutsuzluk Özlemi Menajerlik

Bulutsuzluk Özlemi Grubu Menajeri

Bulutsuzluk Özlemi Yetkili Menajer Telefonu

Grup Bulutsuzluk Özlemi Menajeri İletişim

Not : Firmamız Bulutsuzluk Özlemi Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net
TIKLA ARA - 05412323050