Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ankaralı Ayşe Dinçer

Ankaralı Ayşe DİNÇER Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Ankaralı Ayşe DİNÇER Hakkında.

Ankaralı Ayşe Dinçer 1977 yılında Mersin’ de dünyaya gelmiştir. Ankaralı Ayşe Dinçer çok küçük yaşlarda müziğe ilgi duymasıyla başlamıştır müzik serüveni, Ankaralı Ayşe Dinçer menajer telefonu iletişim bölümünde yamaktadır.

Ankaralı Ayşe Dinçer eğitim hayatına Mersinde devam ederken liseler arası müzik yarışmasında birincilik ödülleri almıştır. Ankaralı Ayşe Dinçer menajer telefon numarası 02123432355′ dir..

Ankaralı Ayşe Dinçer ailesinin ekonomik şartları iyi olmasından dolayı lisede okurken düğünlerde sahne almaya başlamış ve müzikte her geçen gün kendisini dahada geliştirmektedir. Ankaralı Ayşe Dinçer yetkili menajer telefonu 05412323050′ dir..

Ankaralı Ayşe Dinçer en büyük hayali Belkıs Akkale ile tanışmaktı ve Belkıs akkalenin jüri üyesi olduğu müzik yarışmasına katılmış ve akdeniz bölge birincisi olmuştur.

Ankaralı Ayşe Dinçer yarışmanın ardından ilk albümünü çıkarmış ve bir anda sanat camiasında parlamış düğünlerin ve festivallerinde en çok sahne alan sanatçı olmuştur.

Ankaralı Ayşe Dinçer ile alakalı merak ettiğiniz konular Ankaralı Ayşe Dinçer telefon numarası, menajeri telefonu, konser, düğün, festival sahne fiyatı gibi konular için iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Ankaralı Ayşe Dinçer Konser Festival Düğün İletişim Telefonu

Ankaralı Ayşe Dinçer Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Ankaralı Ayşe Dinçer ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :