Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Apolas Lermi

No Rating

Sanatçı Apolas Lermi’ nin Konser Sahne Bütçesi, Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Apolas Lermi Biyografi.

Apolas Lermi Köylü bir ailenin çocuğu olarak Trabzon’da doğdu. Gerçek adı ABDURRAHMAN LERMİ‘dir. İlköğretimi Trabzon’da, liseyi ise İstanbul’da okudu. İşletme Bölümü’nde okudu. Müziğe lise yıllarında tanıştığı Tuncelili bir arkadaşının etkisiyle bağlama çalarak başladı.

Apolas Lermi Menjeri Kim, Apolas Lermi Daha sonra klasik gitar, kemençe ve elektro gitar çaldı. Akademik ya da özel olarak müzik eğitimi almadı. Lise yıllarında farklı dillerde etnik müzikle ilgilenen birçok amatör müzik grubuyla çalıştı. 

Apolas Lermi Yetkili Menajeri Telefonu, Apolas Lermi Çeşitli konser sahnelerinde ve barlarda birlikte çaldığı müzisyenlerden öğrendikleriyle kendisini geliştirdi. Bu dönemden beri arkadaşlarının taktığı bir lakap olan ‘APOLAS’ adıyla tanınmaktadır. 

Apolas Lermi Menajer Telefonu, Apolas Lermi Bu isim, herhangi bir dile ait değildir ve özel bir anlam taşımamaktadır. Sahne adı olarak kendisiyle özdeşleşmiştir. Profesyonel olarak ilk ciddi sahne tecrübesini, protest müzik yapan bir grup olan GRUP MUNZUR ile çalışarak yaşadı. 

Apolas Lermi Menajeri Kim, Apolas Lermi Menajeri İletişim,

Apolas Lermi Menajeri Kim, Apolas Lermi Menajeri İletişim,


Apolas Lermi’ nin menajerine nasıl ulaşırım, Apolas Lermi Türkiye ve Avrupa’da birçok konser organizasyonuna katıldı. Bir süre sonra bu gruptan ayrıldı. ‘Fadime Kimdir’ adlı kitaba kabul edilen makalesinin de etkisiyle AYŞENUR KOLİVAR ile tanıştı. Karadeniz müziğinde tanınması bundan sonra gerçekleşti. Bu dönemde Doğu Karadeniz müziği ve kültürü üzerine araştırmalar yapan HELESA PROJESİ’nde yer aldı. 

Apolas Lermi konser sahne bütçesi fiyatı, Apolas Lermi Ayrıca yine çeşitli tarzlarda Karadeniz müziğine ve kültürüne emek veren birçok kişiye eşlik etti. Gelecek dönemde gerçekleştirmeyi düşündüğü bireysel projeleri için, özellikle Trabzon ve çevresinin kültürel yapısıyla ilgili araştırmalar yaparak altyapı çalışmalarını sürdürmektedir. Apolas Lermi’nin KALANDAR isimli ilk albümü Anadolu Müzik etiketiyle çıktı. Albüm için çekilen klipte Rumca şarkılar söyleyen sanatçı klipte mekan olarak eski bir kiliseyi kullanıyor.

Apolas Lermi Menajeri Kim

Apolas Lermi Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Apolas Lermi ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net

Etiketler