Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ankaralı Yasemin

No Rating

Ankaralı Yasemin Menajerlik Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Ankaralı Yasemin Kimdir?.

Ankaralı Yasemin 1979 yılının Eylül ayının 4′ de Ankara’ da dünyaya gelmiştir. Ankaralı Yasemin ailesinin ilk çocuğudur. Ankaralı Yasemin menajer telefon numarası iletişim bölümünde yazmaktadır.

Ankaralı Yasemin babasının mesleğinden dolayı devamlı şehir değiştirmek sorunda kalıyordu ve bu sebepten dolayı sağlıklı eğitim alamıyordu, zaman içinde anne ve babasının arasında yaşanan şiddetli geçimsizlik nedeni ile anne va babası ayrılmaya karar verdi. Ankaralı Yasemin menajerinin telefon numarası 02123432355‘ dir..

Ankaralı Yasemin babasın yanında kalıyor sık sık kardeşleri ve annesine ziyaret gidiyordu ve sonunda Ankaralı Yasemin babasının yanından ayılarak anne ve kardeşleri ile yaşama karar vermiştir. Ankaralı Yasemin yetkili, menajerinin telefonu 05412323050‘ dir..

Ankaralı Yasemin müziğe ilgi duymaya başlamış ve onun için  tek hedefi sanatçı olup sahne almak oldu ve istediğinde oldu şan ve nota dersleri almaya başladı derken Ankaralı Yasemin düğünlerde sahne almaya başladı ve ilk albümünü çıkardı.

Ankaralı Yasemin ile alakalı merak ettiğiniz konular, Ankaralı Yasemin sanatçının menajer telefonu, konser, düğün, festival sahne fiyatı gibi konular için iletişim bilgilerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankaralı Yasemin Menajer Telefonu

Ankaralı Yasemin Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Ankaralı Yasemin ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler